کد خبر: 24725 A

ایران آرت: امیرعلی نبویان مجری برنامه فوتبالیسم که حالا متهم شده به نقش داشتن در قرارداد تبلیغاتی کارلوس کی‌روش با بانک سامان همراه با همسرش درباره این شایعه بیانیه ای منتشر کرد.

خبرآنلاین نوشت: در این بیانیه مجری جوان همراه با همسرش درباره این شایعه و چرایی آن توضیحاتی داده‌اند که چون خبر در فضای مجازی منتشر شده بوده، ترجیح داده‌اند از مدیوم رسانه‌های مکتوب فضای مجازی توضیحات‌شان را ارائه کنند و خبرآنلاین این متن را منتشر می‌کند:

به نام خدای بزرگ 

من امیرعلی نبویان هستم، مجری تلویزیونی‌ای که نامش در خبر دخالت در قرارداد کارلوس کیروش و بانک سامان میان آمده!

نخست به سهم خودم و بعد همسرم صمیمانه متاسفم که چرا دخالتی در این قرارداد چرب و چیل نداشته‌ام تا پورسانت دلاری ٢٠ درصدی از قرارداد کی‌روش و بانک سامان نصیبمان شود.

تاسف دوم آن که بانک سامان هرگز -نه در گذشته و نه امروز- مشتری شرکت تبلیغاتی همسرم نبوده و قرارداد کی‌روش با بانک سامان کم‌ترین ارتباطی با شرکت همسرم نداشته است. فقط مجموعه ٧٢٤ که از زیرمجموعه‌های هولدینگ سامان (که بانک سامان نیز زیر مجموعه دیگری از این هولدینگ است) مشتری شرکت همسرم بوده که مدتی هم از برنامه فوتبال برتر حمایت مالی کرده است و همین دستمایه مناسبی شده برای این شوخی رسانه‌ای.

سومین تاسف که در طول حیات هرگز کم‌ترین تماسی اعم از فیزیکی، شیمیایی، کلامی، غیرکلامی، حضوری و غیر حضوری با عالی‌جناب کی‌روش و هیچ‌یک از نزدیکان و بستگان و وابستگان و همبستگان ایشان نداشته‌ام.

امید است این شایعه و جهت‌دهی نخ‌نما و بچگانه از جانب برخی سایت‌های مولف، به شروع برنامه نوپای "فوتبالیسم" ارتباطی نداشته باشد که در آن صورت به‌زودی ناچار خواهم شد بابت پورسانت انتقال رونالدو به یوونتوس هم بیانیه بدهم.

توقع عذرخواهی از سایت‌های سازنده این خبر من‌درآوردی هم ندارم که به راستی آن‌ها دارند رسالت خود را در مبارزه با فساد مالی در فوتبال به انجام می‌رسانند.

یا حق

امیرعلی نبویان و بهار نوروزپور

مرداد ٩٧

کارلوس کیروش امیرعلی نبویان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین