کد خبر: 3166 A

ایران‌آرت: مزرعه اجساد شاید عنوان کمی گیج کننده ای به نظر برسد! اما مکان های عجیب بر روی کره زمین کم نیستند. بعضی از مناطق بخاطر زیبایی ها طبیعی خود معروفند. بعضی دیگر ساخته های دیدنی و زیبای دست انسان اند. اما وجود مکان های ترسناک و هول آوری که به دست انسان هم ساخته شده باشد عجیب به نظر می رسد.

یکی از این مکان های عجیب و ترسناک مزرعه اجساد یا مزرعه فریمن در تگزاس امریکا است.

مزرعه فریمن یا مزرعه اجساد بخشی از مرکز انسان شناسی پزشکی قانونی دانشگاه ایالتی تگزاس است. این مزرعه در سان مارکوس ایالت تگزاس آمریکا قرار دارد.  و دانشمندان و دانشجویان در آن به بررسی روند تجزیه و تحلیل بدن انسان و انجام ازمایشاتی مشغولند. مساحت آن چیزی در حدود ۱۶ هکتار است. و ۷۰ جسد برهنه دراین مزارع رها شده اند.

صاحبان این اجساد افرادی بودند که بدن خود را داوطلبانه برای پیشرفت علم در اختیار دانشمندان گذاشتند. این جسد‌ها در شرایط مختلفی در این مزرعه قرار گرفتند. بعضی در زیر افتاب سوزان و بعضی در زیر سایه یا شرایط متفاوتی قرار گرفته اند.

بیشتر این اجساد توسط قفس های فلزی ای در مقابل حیوانات و عوامل دیگر محافظت می شوند. و برای انجام تحقیقات علمی بر روی مراحل تجزیه بدن انسان از آنها استفاده می شود.

در مجله راه و جا با تصاویری از این مزرعه ترسناک همراه باشید. مزرعه ای که ممکن است هر جایی از آن با یک جسد نیمه تجزیه شده مواجه شوید. دیدن این تصاویر به همه افراد توصیه نمی‌شود.

تصاویر

مزرعه اجساد ، جایی که اجساد را دفن نمیکنند!مزرعه اجساد ، جایی که اجساد را دفن نمیکنند!مزرعه اجساد ، جایی که اجساد را دفن نمیکنند!  مزرعه اجساد ، جایی که اجساد را دفن نمیکنند!مزرعه اجساد ، جایی که اجساد را دفن نمیکنند!مزرعه اجساد ، جایی که اجساد را دفن نمیکنند!

 

 

مزرعه اجساد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین