کد خبر: 35075 A

ویدیوی مخفیانه "کریس پرت" از محل فیلمبرداری "انتقام‌جویان: آخر بازی" ۱۴ میلیون بار مشاهده شد.

ایران آرت: با وجود اینکه در مورد ممنوعیت فیلمبرداری در پشت صحنه‌ "انتقام‌جویان: آخر بازی" (Avengers: Endgame) به "کریس پرت" هشدار داده شده بودند، اما بازیگر نقش "استار لرد" کار خودش را کرد و روی "مارک رافلو" و "تام هالند" را سفید کرد. ستاره‌ی فیلم‌های مارول شب گذشته ویدیویی "غیر مجاز" از پشت صحنه‌ی فیلمبرداری "آخر بازی" به اشتراک گذاشت که به سرعت در شبکه‌های اجتماعی پربیننده شد.

"انتقام‌جویان گرد هم!" این شعاری ۵۵ ساله است که از سال ۱۹۶۴ تاکنون در کتاب‌های کامیک مارول وجود دارد، اما به لطف این ویدیو که یکشنبه شب توسط پرت در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، معنا و مفهومی تازه پیدا کرد. این ویدیوی کوتاه با یک گوشی هوشمند در حین تولید "آخر بازی" فیلمبرداری شده و کیفیت چندان مطلوبی ندارد، اما هواداران مارول را به وجد آورده است.

به گزارش سی نما، "کریس همسورث"، "بندیکت کامبربچ"، "پل راد" و "سباستین استن" از جمله ستارگانی‌اند که در ویدیو دیده می‌شوند. این ویدیو ۲۰ ساعت پس از انتشار بیش از ۱۴ میلیون مرتبه مشاهده شد. "کریس اوانز" یکی از هم بازیان پرت از اولین افرادی بود که به این ویدیو واکنش نشان داد و نوشت: "من هم ممکن است از این کارها کرده باشم." پرت که در فیلم نقش شخصیتی سبک‌سر و شوخ و شنگ را بازی می‌کند در پایان ویدیو به جرم خود اعتراف کرده و صدای او شنیده می‌شود که می‌گوید: "این کار اکیداً ممنوع است."

در طول چندین ماه فیلمبرداری "آخر بازی" تدابیر امنیتی شدیدی حکمفرما بود و برادران روسو کارگردانان فیلم با انتشار نامه‌ای سرگشاده پیش از اکران آن از هواداران تقاضا کردند داستان فیلم را برای دیگران فاش نکنند، هرچند ستارگان مسابقات NFL اهمیتی به فیلمسازان مارول ندادند و در توئیتر وقایع "آخر بازی" را اسپویل کردند.

"کریس اوانز" اوایل ماه گذشته به شانگهای چین سفر کرد و در یکی از رویدادها در پاسخ به این سؤال که اگر "کاپیتان آمریکا" سنگ زمان را به دست بیاورد چه می‌کند، بعضی از حوادث فیلم را فاش ساخته بود.

 

هالیوود کریس پرت انتقام جویان انتقام جویان: پایان بازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین