کد خبر: 35106 A

ایران آرت: وین رونی کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس که در حال حاضر در تیم دی سی یونایتد در لیگ آمریکا توپ میزند در ماه‌های اخیر به خاطر مشکلات زندگی شخصی خود مورد توجه قرار گرفته است.

افشای خیانت وین رونی به همسرش شاید زندگی شخصی ستاره سابق منچستریونایتد را دچار مشکلاتی جدی کند. هلن وود، مدلی است که تصمیم گرفته کتابی از زندگی خود منتشر کند.

ده سال پیش شایعاتی در مورد رابطه مخفیانه رونی و هلن وجود داشت و حالا هیچ بعید نیست که این مدل از این خیانت پرده‌برداری کند، ماجرایی که به احتمال فراوان به طلاق کالین از کاپیتان اسبق تیم ملی انگلیس منجر خواهد شد.

prc_51457855

به گزارش سیمرغ، ماجرای خیانت رونی به همسرش به سال 2009 برمی گردد، زمانی که این بازیکن منتظر تولد اولین فرزندش "کای" بود و به شکل مخفیانه‌ای با هلن در ارتباط بود. هلن در مصاحبه‌ای در مورد خیانت این بازیکن گفته است: "هرگز نگاه وین در آن زمان را از یاد نمی‌برم. حقیقتا پشیمان بود و می‌گفت که نمی‌داند وقتی در آستانه بچه‌دار شدن است، چرا به سراغ من آمده است."

هلن وود در سال 2014 در یک مسابقه تلویزیونی در انگلیس شرکت کرد و در همان زمان به شهرت رسید. این مدل همچنین افشا کرده است که در سال 2009 و در زمانی که ریو فردیناند مدافع سابق تیم ملی انگلیس از خیانت وین رونی خبردار می‌شود به شدت این مهاجم را سرزنش می کند.

کتاب زندگی هلن وود قرا است به زودی منتشر شود که به نظر می‌رسد ضربه سنگینی به زندگی شخصی مهاجم دی‌سی یونایتد وارد خواهد ساخت.

 

منچستر یونایتد مدل مانکن وین رونی خیانت هلن وود
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین