کد خبر: 35887 A

ایران آرت: جانی دپ ستاره هالیوود می‌گوید همسر سابقش امبر هرد را هرگز کتک نزده و او جای کبودی روی صورتش را نقاشی می‌کرده است!

جانی دپ و امبر هرد در سال ۲۰۱۵ با یکدیگر ازدواج کردند و دو سال بعد درخواست طلاق دادند. هرکدام دیگری را به خشونت فیزیکی متهم کرده است.

امبر هرد در مقاله‌ای که در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ در روزنامه واشنگتن پست چاپ شد، از رفتار خشونت آمیز همسرش نوشت.

جانی دپ نیز کمی بعد از او شکایت کرد و گفت کمی پس از انتشار این مقاله، از فیلم "دزدان دریایی کارائیب" کنار گذاشته شد. او همچنین ادعا کرد کسی که قربانی خشونت شده خود او است؛ از جمله این که امبر هرد یکبار با پرتاب کردن بطری ودکا، او را راهی بیمارستان کرد. جانی دپ درخواست ۵۰ میلیون دلار غرامت کرد.

حالا جانی دپ می‌گوید روزی که امبر هرد با صورت کبود به دادگاه آمد، مشخص بود صورتش را رنگ کرده است چرا که دوربین‌ها نشان می‌دهند او روزهای بعد هیچ یک از کبودی‌ها را روی صورت خود نداشت.

E544CE6A-31C5-4E9D-921E-5DBF5594767B_w1597_n_r1_st

جانی دپ می‌گوید تا آخر عمر اتهام خشونت خانگی را نخواهد پذیرفت و این خود اوست که قربانی خشونت شده است و برای بیشتر موارد خشونت نیز شاهد دارد.

وکیل امبر هرد اتهامات جدید را رد کرده است و معتقد است جانی دپ برای نجات حرفه‌اش این اتهامات به گفته او "بی پایه و اساس" را مطرح کرده است.

 

جانی دپ امبر هرد خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین