کد خبر: 36584 A

ایران آرت: جاستین بیبر خواننده ۲۵ ساله هالیوودی در صفحه شخصی خود در توییتر، تام کروز ستاره مشهور هالیوود را به مبارزه بوکس یو اف سی دعوت کرد.

او در ابتدا پستی را در توییتر منتشر  و در آن انتشار موزیک جدیدش را به مخاطبان اعلام کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بیبر پس از آن و در توئیتی دیگر، تام کروز ۵۶ ساله را به مبارزه در رینگ بوکس یو اف سی دعوت کرد و نوشت: "من می خواهم تام کروز را به یک مبارزه رینگ هشت ضلعی یو اف سی دعوت کنم. تام، اگر این مبارزه را قبول نکنی، یک ترسو هستی. چه کسی برگزاری مبارزه را قبول می‌کند؟"

10051780_186

کانر مک گرگور که بوکسور و رزمی کار است، از اولین کسانی بود که به این توییت پاسخ داد و حتی پیشنهاد میزبانی از این مبارزه را داد. او در پاسخ نوشت: اگر تام کروز به اندازه کافی مرد است تا این چالش و مبارزه را قبول کند، من از میزبانی این مبارزه استقبال می کنم. اما آیا کروز می‌تواند به همان اندازه که در فیلم‌ها خوب مبارزه می‌کند، از پس این چالش هم بر بیاید؟!"

دلیل این اقدام ناگهانی جاستین بیبر مشخص نیست، اما باید دید جواب تام کروز در رابطه با این موضوع چه خواهد بود. البته این صحبت‌های جاستین بیبر با واکنش‌ها و شوخی‌های کاربران فضای مجازی هم مواجه شد. در تصویر زیر یکی از کاربران نوشته است: "تام کروز؛ بعد از اینکه می فهمد جاستین بیبر او را به مبارزه طلبیده!"

10051781_819

تام کروز جاستین بیبر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین