کد خبر: 37586 A

ایران آرت: مهناز افشار در واکنش به تمامی حواشی که در فضای مجازی علیه او به راه افتاده است، با انتشار عکسی اعلام کرد که در تهران حضور دارد.

مهناز افشار تصویری از خود را در حالیکه سوار بر موتور در تهران است، در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: "سلام وطن، سلام تهران."

افشار مدتی پیش در آلمان کارگاه بازیگری برگزار کرده بود و سپس در صفحه خود از برگزاری کارگاه آموزش بازیگری تحت عنوان ۲۰ سال بازیگری با مهناز افشار در اروپا خبر داده بود و حال با انتشار این عکس نشان داد که در تهران به سر می‌برد.

5221371


کار جدید رامبد جوان

رامبد جوان پس از سفر به کانادا برای تولد فرزندش و دریافت مجوز ساخت فیلم "سال نو"، فعالیت جدیدی را در حوزه انیمیشن آغاز کرده است، مجموعه انیمیشنی که "نی نی و دادا" نام دارد.

رامبد جوان با انتشار تصویری از انیمیشن "نی نی و دادا" در اینستاگرام، از فعالیت جدید خود خبر داد و نوشت: "سلام. انیمیشن‌های "نی‌نی و دادا" کار جدید من و مقداد عزیز است که برای بچه‌ها داریم تولیدشون می‌کنیم. برای ما کشف دوباره‌ دنیای کودکیمونه که همینقدر ساده و شیرین و مهمه. به کودکان پیشنهاد بدین تا با نی‌نی و دادا آشنا بشن امیدواریم دوسشون داشته باشن. پیشنهادهاتون حتما به ما کمک خواهد کرد.(ولی لطفا حوصله کنین تا تعداد بیشتری ببینین)"

5221439

مهناز افشار رامبد جوان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین