کد خبر: 37673 A

ایران آرت :از گلشیفته خانم فراهانی براتون خبر داریم تا عکسی که حسابی لایک شده :تو شات نیکول کیدمن و مهتاب کرامتی، تا لیندا کیانی و متین ستوده که با دیزاین جواهر عشق و حال شان به راه است و رزیتا خانم کمیاب غفاری،.لیلا اوتادی پسا گاندو و البته از آن عکس کنار استخری ها دمده شده داریم که آزاده خانم زارعی آگاهانه آن را در لواسان گرفته اند تا خدای ناکرده از قافله چنین تیترهایی بی نصیب نمانند.

 

آزاده زارعی

لیندا کیانی

 

مهتاب کرامتی

رزیتا غفاری

 

اما عکس زیرین، گلشیفته فراهانی کنار پدر و مادر هنرمندش دیروز خیلی چرخید، نه به خاطر تازگی و یا تابستانی بودن عکس  بلکه به خاطر حمله تازه روزنامه کیهان به گلشیفته و پدرش. 

روزنامه کیهان نوشت: چپ آمریکایی، لقبی بود که به درستی به گروهک‌های مارکسیستی در ایران داده می‌شد. گروهک‌هایی که در دورانی، خود را پیشتاز مبارزه با سرمایه‌داری و امپریالیسم می‌دانستند، اما بعدها هر یک در آغوش یکی از امپراطوری‌ها یا مستبدان جهان آرام گرفتند! بسیاری از اعضا و سردمداران این گروهک‌ها نیز پس از فروکش کردن شور و حرارت دوران جوانی، به عامل و نیروی غرب تبدیل شدند.

گلشیفته فراهانی

کیهان نوشته است: صحبت‌های بهزاد فراهانی در حمایت از فعالیت دخترش در حاشیه هالیوود، آن هم در نقش‌های بعضا کوتاه و بی‌اهمیت مصداق تازه‌ای از این جریان است. این بازیگر ،هم سابقه همکاری با گروهکی را در کارنامه‌اش دارد که ادعای مبارزه با سرمایه‌داری و آمریکا را داشتند. اما فراهانی امروز حضور دخترش به عنوان بازیگر درجه سه در یک نظام سینمایی که هدفی جز پیشبرد اهداف امپریالیستی و استعماری آمریکا را ندارد، یک افتخار می‌داند! این‌هم یک رفتار دوگانه و ریاکارانه دیگر از سوی چهره‌های مشهور چپ‌گرا است؛ هم در سریال‌های مناسبتی صداوسیمای جمهوری اسلامی حضور می‌یابند و از بودجه این سازمان حکومتی بهره می‌برد و هم از انتشار تصاویر دخترش در نشریات غربی که نمونه استفاده ابزاری از زن توسط سرمایه‌دارها محسوب می‌شود، حمایت می‌کند!

وقتی یک بازیگر یک امر «ضد ارزش» را تبلیغ می‌کند؛ معلوم نیست چرا برخی اصرار به حضور وی در رسانه‌ ملی را دارند!

بگذریم... به عکس هامون برگردیم.متین ستوده که معرف حضورتان هست:

متین ستوده

 

لیلا اوتادی

 

 

لیلا اوتادی مهتاب کرامتی گلشیفته فراهانی لیندا کیانی زنان زیباروی ایرانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین