کد خبر: 38413 A

ایران آرت: نیکول کیدمن و کیت اربن زوجی هنرمند و سرشناس هستند که به نظر می‌رسد برخلاف بسیاری دیگر از هنرمندان مشکلی با بازیگر شدن فرزندان خود ندارند.

این زوج دو دختر 8 و 11 ساله به نامهای فیت و سندی دارند. دخترانی که به نظر می رسد راه خود را انتخاب کرده‌اند و دوست دارند بازیگر شوند.

جالب است وقتی از بسیاری از والدین هنرمند بپرسید دوست دارند فرزندانشان راه آنان را دنبال کنند یا خیر، پاسخ می‌دهند خیر. اما نیکول کیدمن و همسرش که یکی بازیگر و تهیه‌کننده و دیگری آهنگساز، خواننده، شاعر و تهیه کننده است از استعدادهای فرزندان خود حمایت می‌کنند.

dsdsdsdsd

به گزارش انتخاب، نیکول کیدمن و کیت اربن قصد دارند خانواده خود را هنری‌تر از گذشته کنند و بر همین اساس نیز فیت و سندی در دوبله قسمت دوم فیلم پرندگان خشمگین حضور دارند. به گفته افرادی که فیلم را دیده اند کار این دو دختر در نوع خود عالی بوده و می توانند آینده ای روشن در دوبله داشته باشند. جالب است که این دو دختر در گفتگو با مطبوعات اعلام کرده اند که دوست دارند بازیگری را هم امتحان کنند.

اگر این موضوع به حقیقت بپیوندد باید دید آیا این دختران می توانند مانند مادرشان برنده اسکار شوند و به عبارتی دقیق تر بازی های درخشانی داشته باشند یا خیر.
 

702637_326

نیکول کیدمن بازیگر زن خانم بازیگر کیت اربن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین