کد خبر: 38635 A

ایران آرت: در حالیکه زمستان گذشته اعلام شد لیندسی لوهان هنرپیشه، مانکن و خواننده آمریکایی مسلمان شده و عکس او را قرآن به دست منتشر کردند حالا خبرگزاری صدا و سیما مقاله ای از منبعی خارجی منتشر کرده که می گوید احتمالا خانم لیندسی معشوقه ولیعهد عربستان است. 

لیندسی لوهان

بنا به این ترجمه یک پایگاه اینترنتی وابسته به روزنامه آمریکایی نیویورک پست در مقاله ای به قلم اولی کولمن به بررسی شایعه های منتشر شده درباره رابطه محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی با لیندسی لوهان هنرپیشه و خواننده آمریکایی پرداخت و در این باره نوشت: ولیعهد عربستان، لوهان را با هواپیمای جت شخصی خود به مسافرت می برد و برای او هدایای فراوانی می خرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در این مقاله آمده است شایعه های گسترده ای پخش شده است که بر اساس آن لیندسی لوهان و محمد بن سلمان رابطه نزدیکی با یکدیگر برقرار کرده اند و اینکه محمد بن سلمان، لوهان را با هواپیمای جت شخصی خود به مسافرت می برد و برای او هدایای فراوانی می خرد. از جمله این هدیه ها می توان به یک کارت اعتباری اشاره کرد که کادوپیچ شده بود. وقتی ما تلاش کردیم درباره این رابطه اطلاعات بیشتری به دست آوریم، یک منبع آگاه در میان نزدیکان ولیعهد عربستان سعودی تایید کرد که این دو نفر "یکدیگر را می شناسند."

لیندسی لوهان

یکی از نزدیکان لوهان به ما گفت این دو نفر تنها یک بار با یکدیگر ملاقات کرده اند. این ملاقات یک سال پیش در جریان مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک صورت گرفت. وی همچنین این موضوع را تکذیب کرد که بن سلمان، که به صدور دستور قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی در سال 2018 متهم است، کارت اعتباری به لوهان هدیه داده است.

در هر صورت، دوستان لوهان – که حتی اعلام کرده اند شاهد دریافت و ارسال پیام های متنی میان این دو نفر بوده اند – در خصوص این رابطه که ادعا می کنند یک دوستی جدید است، اغراق می کنند. فردی که نزدیک به لوهان بود و از وی سخن به میان آمد، این اظهارات را دروغ خواند.

منابع نزدیک به لوهان در این باره اعلام کردند لوهان که ستاره فیلم «هربی» است و محمد بن سلمان ظاهرا یک رابطه متقابل را رقم زده اند.

این در حالی است که لوهان طی چند سال گذشته، در دبی مستقر بوده است که با عربستان سعودی فاصله چندانی ندارد. این منابع نزدیک به «پیج سیکس» اعلام کردند برقراری ارتباط میان این خواننده و چهره های شاخص در خاور میانه، موضوعی غیر عادی نیست.

یکی از این افراد نزدیک گفت: "آنها (چهره های شاخص در خاور میانه) دیوانه لوهان هستند."

یکی از دوستان لوهان نیز اعلام کرد پیش از قتل وحشتناک خاشقجی، روزنامه نگار واشنگتن پست در سفارت عربستان در استانبول ترکیه، محمد بن سلمان –که در سال 2017 به ولیعهدی منصوب شد- به عنوان یک نیروی عامل نوسازی در عربستان سعودی معرفی شد که از حقوق زنان و بسیاری مسائل جدید دیگر حمایت می کند.

لیندسی لوهان

لوهان در سال 2018 اعلام کرده بود قصد دارد فیلمی با عنوان "قاب عکس" بسازد که موضوع آن فرهنگ سعودی، از جمله وضعیت زنان این کشور در ورزش شمشیر بازی است، و در این فیلم قرار است تنها از بازیگران زن استفاده شود. آخرین رابطه عاشقانه لوهان با یک تاجر روس به نام ایگور تاراباسوف بوده است. آنها در سال 2016 از یکدیگر جدا شدند. لوهان پیش از این رابطه، با ویکرام چاتوال هتلدار معروف رابطه داشت.

نزدیکان محمد بن سلمان به پرسش های مطرح شده در این باره پاسخ ندادند.

 

لیندسی لوهان ولیعهد عربستان خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین