کد خبر: 38692 A

ایران آرت: آنجلینا جولی چهره سرشناس هالیوودی در مقاله‌ای برای نشریه فرانسوی ال نوشت که از نوع تربیت فرزندان خود بسیار راضی است و معتقد است زنان باید برای تغییر شرایط جهان به نفع خود بیشتر تلاش کنند.

به گزارش انتخاب، آنجلینا جولی اخیرا پس از تقریباً 12 سال زندگی مشترک با برد پیت از وی جدا شده است این زوج شش فرزند دارند؛ مادوکس ، که اخیرا 18 ساله شده است، پاکس ، 15 ساله ، زهارا 14 ساله ، شیلو 13 ساله و دوقلوهای 11 ساله ویوین و ناکس. مادوکس به زودی برای تحصیل در رشته بیوشیمی در دانشگاه یوسونی کره جنوبی حضور خواهد داشت.

این بازیگر در مقاله خود در ال از پسرانش تمجید کرد و نوشت: "من نمی توانستم بیش از این به پسرانم به عنوان مردانی که در حال تبدیل شدن به آن هستند افتخار کنم. آنها به خواهران خود احترام می گذارند و روابطی صمیمانه با یکدیگر دارند."

او در بخشی دیگر از این مقاله نوشت: "من اغلب به دخترانم می گویم که مهمترین کاری که می توانند انجام دهند ، رشد ذهن آنهاست.همیشه می توانید لباس زیبا بپوشید ، اما اگر ذهن و اراده ای قوی نداشته باشید، لباس شما اهمیتی ندارد. درواقع  چیزی جذاب تر از لباس برای شما وجود دارد. شما می توانید با سخن گفتن مسحور کننده باشید و از خود یک زن با اراده  و مستقل بسازید."

جولی در ادامه توضیح داد که زنان مستقل  و "آزاد" معمولا با صفاتی توهین آمیز مثل شرور و خطرناک شناخته می شوند، این درحالی است که این زنان بسیار قدرتمند محسوب می شوند. افزون بر اینها، این نوع عقاید منفی حتی در دنیای سیاست نیز وارد شده است و به زنان دموکرات کنگره نیز چنین توهین هایی می شود. از سوی دیگر اگر یک زن در جامعه فعال باشد به عنوان مادر بد شناخته می شود.

وی در این مقاله گفت بسیاری از زنان هر روز که از خواب بیدار می شوند باید با بسیاری از موانع بجنگند. این در حالی است که زنان دوست دارند ملایم، دلنشین و دور از خشونت باشند و زندگی کنند. جولی نوشت: "متاسفانه جامعه زنان را وادار می کند برای رسیدن به خواسته های خود با غرایز خود خداحافظی کنند و لباس رزم و جنگ بپوشند. "

آنجلینا جولی هالیوود
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین