کد خبر: 38729 A

ایران آرت: نیکولاس کیج فاش کرده است که دو مار کبرا که در خانه نگهداری می‌کرده نه تنها سعی داشته‌اند او را بکشند، بلکه در بازیگری‌اش نیز تاثیر داشته‌اند.

این بازیگر سینما به نیویورک تایمز گفت :"دو مار کبرا داشتم که خوشحال نبودند. سعی داشتند با نشان دادن پشتشان مرا هیپنوتیزم کنند و سپس دست به حمله بزنند".

به گزارش ایندیپندنت، کیج سپس گفت که پس از صحبت در این باره در شو تلویزیونی "آخر شب" با دیوید لترمن، ناچار شد مارها را به باغ وحش ببرد، زیرا همسایه‌های او در محل زندگی‌اش از وجود این مارها خشنود نبوده‌اند. 

کیج درمورد این که آیا این مارها بر بازیگری او نیز تاثیر داشتند یا نه، اعتراف کرد:"کبراها، مسلما. آنها با غلت زدن سعی داشتند مرا هیپنوتیزم کنند، کارى که شخصیت من در فیلم Ghost Rider:Spirit of Vengeance، پیش از حمله انجام مى‌داد".

کیج اضافه کرد:"حیوانات منبع جالبی برای الهام گرفتن هستند. درحقیقت، من فکر می‌کردم هیث لجر به عنوان یک جوکر با زبانش که مرتباً از دهانش بیرون می‌زد، کاری زیرزیرکی و مارگونه انجام می‌داد".

Nicolas-Cage-Snakes

در این مصاحبه طولانی کیج همچنین در باره گربه‌اش که سعی داشت قارچ‌هائی را که در یخچال گذاشته بود بخورد حرف زد."عاشقش بود. تعقیبش کردم. تجربه آرام و زیبایی بود. اما من آنها را بیرون ریختم".

کیج در حال حاضر در فیلم A Score to Settle (تصفیه حساب) در نقش یک زندانی سابق که می‌خواهد انتقام بگیرد بازی می‌کند.

 

هالیوود نیکولاس کیج مار کبرا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین