کد خبر: 38832 A

ایران آرت: افتون ویلیامسون که اواخر هفته اعلام کرد به خاطر نژادپرستی و تعرض جنسی در صحنه فیلمبرداری از سریال پلیسی آمریکایی تازه‌کار جدا شده است، اسم دو شخص را که ادعا می‌کند به او تعرض جنسی کرده‌اند فاش کرد. 

ویلیامسون در پست اینستاگرامی نوشت: "در این فصل از سریال "تازه‌کار" دمیتریوس گروس من را آزار جنسی داد. سالی نیکول سیگانوویچ، مسئول بخش آرایش مو، رفتاری نژادپرستانه و تبعیض‌آمیز با من داشت و به من تعرض جنسی کرد".

به گزارش ایندیپندنت، او قبلا اعلام کرده بود که به دلیل تبعیض نژادی، حرف های نژادپرستانه و توهین‌آمیز مسئولان بخش آرایش مو و همینطور زورگویی تهیه‌کننده اجرایی، از سریال تازه‌کار که ناتان فیلیون بازیگر سریال قلعه نیز در آن ایفای نقش کرده ، جدا شده است. وی افزود: "در این فصل، من همچنان شاهد آزار و اذیت جنسی یک بازیگر مهمان و همینطور سخنان نژادپرستانه و زورگویی‌های مسئول بخش آرایش مو بودم و در نهایت در مراسم پایانی فیلم، کار به تعرض جنسی کشید".

شرکت رسانه‌ای "انترتینمنت وان"، که تهیه‌کننده این سریال است، اعلام کرد تحقیقات مستقلی در مورد ادعاهای ویلیامسون را آغاز کرده است. کری بروک، رئیس بخش سرگرمی در شرکت پخش رسانه‌ای آمریکا (ای‌بی‌سی) که سریال "تازه‌کار" را پخش می‌کند، دیروز در مصاحبه‌ای در انجمن منتقدان تلویزیون گفت که این وضعیت او را سرخورده کرده است اما چیز زیادی برای گفتن ندارد. 

او در ادامه گفت: "اواخر ماه ژوئن شنیدم که ادعاهایی شده و تحقیق در این مورد آغاز شده است. ما منتظر نتیجه هستیم. به محض اینکه اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم، براساس یافته‌های تحقیقات تصمیم خواهیم گرفت".

 

بازیگر زن آزار جنسی افتون ویلیامسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین