کد خبر: 39142 A

ایران آرت: "عشق من به او هر روز بیشتر می‌شود."، با این جمله صریح و قاطع، بازیگر ترکیه‌ای "بوراک اوزچفیت" به انتقاداتی که به همسرش "فهریه اوجن" زیباترین ستاره ترکیه‌ای وارد شده است پاسخ داد. فهریه به تازگی پس از به دنیا آمدن پسرش "کاران" دچار اضافه وزن شده است.

او از سوی بازیگران زن ترکیه‌ای مورد حمایت قرار گرفت و آن‌ها هشتگ# فهریه بسیار زیبا است، را در فضای مجازی به راه انداختند.

به گزارش تابناک باتو، فهریه اوجن به دلیل زایمان و افزایش وزن، از سوی شماری از کاربران فضای مجازی مورد انتقادات بی رحمانه قرار گرفت و تیتر رسانه‌ها شد. تا جایی که بازیگران و سلبریتی‌های ترکیه به حمایت از او برخاستند. اما حمایت بزرگتر از سوی همسرش "بوراک" بود. او فهریه را هنوز زیبا می‌داند.

با وجود این که کاربران زیادی علیه فهریه بودند، اما زنان بی شماری هم کار او را تحسین کردند، زیرا بدون خجالت و تردید با همان شکل واقعی خودش بعد از زایمان در مقابل دوربین رسانه‌ها حاضر شد، اغلب سلبریتی‌ها عادت دارند تا ابتدا تناسب اندام خود را پس از بارداری و تولد نوزاد به دست بیاورند و سپس در عموم ظاهر شوند. زنان ترکیه‌ای در پاسخ به این رفتار خودمانی و به دور از اتیکت فهریه می‌گویند: "واقعاً فهریه شبیه خود ما است."

261327_903

بوراک اوزچیویت خانم بازیگر آقای بازیگر فهریه اوجن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین