کد خبر: 39171 A

رابرت دنیرو قصد دارد یکی از کارمندان زن شرکت خود را بابت تماشای بی وقفه برنامه‌های نتفلیکس جریمه کند.

ایران آرت: شرکت رابرت دنیرو برای تماشای نتفلیکس یکی از کارمندان خود را اخراج کرد و به دنبال دریافت غرامت 6 میلیون دلاری از این کارمند است. شاید باور کردن این موضوع سخت باشد اما حقیقت دارد.

به گزارش انتخاب، یک زن با رفتار نادرست خود در محیط کار باعث عصبانیت رابرت دنیرو شده و وی قصد دارد این زن را حداقل 6 میلیون دلار جریمه کند.

شاید اگر از منتقدان تلویزیون باشید از خواندن این خبر بدتان نیاید که قرار است به خاطر تماشای بی وقفه تلویزیون یک زن متهم شناخته و محاکمه شود. در گزارشی که در مورد این ماجرا منتشر شده است، گفته شده که این کارمند به نام چیس رابینسون ، معاون سابق تولید و دارایی شرکت ، در حالی که قرار بود کار خود را انجام دهد ، به تماشای نمایش هایی از جمله Friends  Arrested Development و Schitt's Creek نشسته است.

این دادخواست ادعا می کند که رابینسون مقصر "اختلاس پول و تماشای چشمگیر نتفلیکس در هنگام کار" است.او در ماه آوریل این شرکت را ترک کرد ، اما اسناد حقوقی ادعا می‌کنند که او "مقادیری چشمگیر از زمان را صرف تماشای برنامه‌های کمدی کرده است. منظور از "مقادیر چشمگیر" حداقل دانلود 55 قسمت از سریال دوستان طی یک دوره چهار روزه است.در ادامه ادعا می‌شود حداقل 30 قسمت از دیگر سریالها نیز در یک دوره در ماه مارس تماشا شده است.

رابینسون به ندرت در دفتر کار می‌کرد و هزاران دلار از کارت‌های اعتباری شرکت را برای مواردی مانند سفر درون شهری با تاکسی، تحویل غذا و مواردی مشابه خرج می‌کرد. با این مدارک مشخص می‌شود که چرا رابینسون استعفای پیش از موعد کرده است.

رابرت دنیرو نتفلیکس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین