کد خبر: 42745 A

برای بسیاری از علاقمندان به مجموعه "هری پاتر" تغییر چهره بازیگران محبوبشان، جالب توجه است.

ایران آرت، بسیاری از کودکان و بزرگسالان در سراسر جهان طرفدار هری پاتر و فیلمهای ساخته شده بر اساس کتاب های این شخصیت هستند. اما اغلب تماشاگران، بازیگران این مجموعه فیلمها را با ظاهر پیشینشان به خاطر می آورند و شاید ندانند این بازیگران، اکنون چه ظاهری دارند.

 ظاهر بازیگران سری فیلمهای هری پاتر نیز مانند بسیاری دیگر از بازیگران تغییراتی قابل توجه را پشت سر گذاشته اند. در ادامه به بررسی چهره های این بازیگران می پردازیم:

بازیگران هری پاتر

دراکو مالفوی

به گزارش انتخاب، دراکو مالفوی؛ تام فلتون همان شخصیتی است که جادوگر خون اصیل این مجموعه فیلمها است. اکنون در زندگی واقعی 32 ساله است و نقش هایی ایفا کرده است اما همچنان به نام دراکو مالفوی شناخته می شود.

بازیگران هری پاتر

نویل لانگ باتوم

نویل لانگباتوم؛ متیو لوئیس 30 ساله یکی از بازیگرانی است که نسبت به کاراکتر خود در فیلم بسیار تغییر کرده است. او در فیلمهایی مثل ترمینال و من پیش از تو ایفای نقش کرده است.

بازیگران هری پاتر

هری پاتر

هری پاتر؛ دانیل رادکلیف 30 ساله شخصیت اصلی فیلمهای هری پاتر است. این بازیگر اخیراً در فیلم "معجزه کارگران" روی پرده نقره ای ظاهر شد.. رادکلیف بازیگری است که به اعتقاد بسیاری از منتقدان مسیر  پیشرفتش هموار است.

بازیگران هری پاتر

سدریک دیگوری

همه می دانند سدریک دیگوری؛ رابرت پتینسون از بازیگرانی است که بسیاری او را به عنوان بازیگر سری فیلم های "گرگ و میش" می شناسند. این بازیگر در این مجموعه فیلمها در نقش یک  دانش آموز از گروه هافلپاف ظاهر شد. او همچنین به عنوان کاپیتان تیم کوئیتیچ فعالیت داشت. او اکنون 33 سال دارد.

بازیگران هری پاتر

رون ویزلی

رون ویزلی؛ روپرت گرینت 31 ساله این روها بازیگر پر کاری نیست. اما هر تماشاگری که او را می بیند متوجه تفاوت های چشمگیر ظاهری او نسبت به فیلم می شود.

بازیگران هری پاتر

فرد و جورج ویزلی

 در زندگی واقعی فرد و جرج موهای قرمز ندارند. این دوقلوها که جیمز فلپس و الیور فلپس نام دارند، اکنون 33 سال سن دارند و به خاطر نقشهای خود در "هری پاتر" موهایشان را  رنگ کردند. این دو نفر در انجمن هواداران "هری پاتر" فعال هستند و غالباً در رویدادهایی از جمله نمایشگاههای هری پاتر شرکت می کنند.

 

هری پاتر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین