کد خبر: 45188 A

ایران آرت: مدتی است رابرت دنیرو با یکی از کارمندان سابق خود به مشکل برخورده است. اکنون این بازیگر کهنه کار و برنده اسکار اسناد جدیدی را منتشر کرد مبنی بر اینکه گراهام چیس رابینسون در اوت سال 2019 میلادی برای او ایمیلی ارسال کرد و تهدید کرده که اطلاعات خصوصی درباره این بازیگر را فاش می کند.

براساس اسنادی که این بازیگر به دادگاه ارسال کرده و توسط  نشریه PEOPLE فاش شده این ایمیل واقعا حاوی تهدیدهایی جدی بوده است.دنیرو می گوید این ایمیل چند روز پس از آن ارسال شده است که دنیرو از رابینسون به دلیل سوء استفاده از سمت خود در شرکت دنیرو و استفاده نامناسب از "صندوق کارفرمایانش برای منافع شخصی" شکایت کرده بود. جالب است بدانید این بازیگر به دنبال 6 میلیون دلار خسارت است.

به گزارش انتخاب، دنیرو همچنین ادعا می‌کند که رابینسون بعداً در ماه اوت ایمیل دیگری را ارسال کرده است، که در آن تهدید کرده است در صورت برآورده نشدن خواسته هایی نامشخص مسائل شخصی دنیرو را افشا می کند. رابینسون ابتدا در سال 2008 توسط دنیرو استخدام شد و بعداً به معاون مدیر تولید و داراییهای دنیرو ارتقاء شغلی یافت. اما او در آوریل سال گذشته به طور ناگهانی از سمت خود اخراج شد. دنیرو ماه ها بعد به دلیل سوء استفاده از وجوه شرکت و سوء رفتار در محل کار ، از جمله تماشای نتفلیکس از وی شکایت کرد.

اما ماجرای به همین جا ختم نشد و در ماه اکتبر ، رابینسون علیه این بازیگر و شرکت تولیدی وی دادخواستی را  مطرح و ادعای تبعیض جنسیتی کرد. رابینسون ادعا می کند که در مقایسه با همکاران مرد ،دستمزد  کمتری دریافت می کرد و غالباً به او "وظایف زنانه مانند کارهای خانه" داده می شد.در این دادخواست آمده است: "رابرت دنیرو کسی است که به گذشته های قدیمی چسبیده است. این عقیده را قبول نمی کند که مردان باید با زنان برابر باشند. او اهمیتی نمی دهد که تبعیض جنسیتی در محیط کار قانون را نقض کند."

 

هالیوود رابرت دنیرو بازیگر فیلم سینما بازیگر مشهور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین