کد خبر: 45323 A

ایران آرت: ریحانا، خواننده و کارآفرین حوزه زیبایی سال جدید را در شرایط خوبی آغاز نمی‌کند، حداقل تا جایی که مربوط به زندگی عاشقانه‌اش می‌شود. یو اس ویکلی گزارش داد ریحانا و معشوق میلیاردر سعود‌ی‌اش، حسن جمیل، پس از 3 سال رابطه عاشقانه از یکدیگر جدا شدند.

با اینکه این دو در طول این 3 سال رابطه خود را خصوصی نگه داشته بودند، ریحانا در مصاحبه‌هایش بارها به عشق خود به جمیل اشاره کرده بود. وقتی سردبیر مجله وگ از او پرسید آیا می‌توان امیدوار بود که به زودی بچه‌دار شوید، ریحانا پاسخ داد: در حال حاضر به چنین مسایلی فکر نمی‌کنم اما از برنامه‌های خدا بی‌خبرم.

به هر حال ظاهرا دیگر جمیل بخشی از برنامه‌های ریحانا نیست. اطلاعاتی درباره دلیل جدایی این دو وجود ندارد اما ممکن است شخصیت متضاد آن دو باعث این جدایی شده باشد. به گفته یک منبع آگاه به یو اس ویکلی در سپتامبر 2019، شخصیت ریحانا و حسن بسیار با هم متفاوت است. البته این منبع تاکید کرد که آنها درک بسیار خوبی از هم دارند و به زیبایی با هم کنار می‌آیند. 

MEGA46143_001-1

به گزارش ایران جوان، ریحانا در مصاحبه دیگری که از او پرسیده شد آیا عاشق است با اطمینان پاسخ داد البته که هستم. اما وقتی از او درباره ازدواج سوال شد با قطعیت کمتری گفت: فقط خدا می‌داند. ما برنامه‌ریزی می‌کنیم و خدا به برنامه‌های ما می‌خندد. این طور نیست؟

شاید در آینده جزئیات بیشتر، یا حتی آهنگی- بیرون بیاید که دلیل این جدایی را روشن کند. اما زیاد امیدوار نباشید. به گفته یکی از نزدیکان ریحانا، او قصد دارد از حریم خصوصی‌اش محافظت کند و جزئیات رابطه‌اش را دور از دسترس رسانه‌ها نگه دارد.
 

خستگی ریحانا از حسن آقا! / عکس

طلاق ریحانا سلبریتی حسن جمیل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین