کد خبر: 46033 A

ایران آرت: مدتی پیش بود که انتشار تصاویری از لاغری محسوس ادل خواننده مشهور، توجه بسیاری را به خود جلب کرد، با این وجود این خواننده از تلاش خود برای لاغری دست برنداشته است و همچنان به مسیر خود ادامه می‌دهد.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، روز گذشته خواننده تک آهنگ مشهور"hello" با یک لباس مشکی ورزشی عازم محل تمرینات ورزشی خود شده بود و این تصویر وی مورد توجه خبرنگاران قرار گرفت.

اکنون ادل 31 ساله که گفته می شود بدون عمل جراحی و تنها با کمک رژیم و ورزش لاغر شده است، در ایده آل ترین شرایط جسمانی خود قرار گرفته است. او که تا پیش از این از اضافه وزن شدید رنج می برد، با تغییر سبک زندگی خود موجب تعجب بسیاری در میان طرفداران شده و حتی برخی از طرفداران نیز نگرانی هایی درباره این کاهش وزن ارائه کرده‌اند.

Xf9jVygKaXut

ماه گذشته یکی از هواداران ادل که در آنگولا وی را دیده بود گفت که به سختی ادل را شناخته است چرا که وی بیش از حد لاغر شده است.  یک منبع آگاه طی ماه گذشته به مجله "مردم" گفت که روال بدنسازی ادل شامل تمرینات ورزشی سنگین و پیلاتس است. این خواننده ، که قرار است موسیقی جدیدی را در سال 2020 به منتشر کند، اکنون بر سلامتی خود و فرزند 7 ساله اش آنجلو متمرکز شده است.

به نظر می رسد او حتی در طول سفرهای خود نیز به کاهش وزن فکر می کند و برای وی بسیار مهم است که چگونه وزن خود را کاهش می‌دهد.

 

ادل خواننده خواننده زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین