کد خبر: 46258 A

ایران آرت: بن افلک بازیگر، تهیه کننده و کارگردان سرشناس هالیوودی اعلام کرده که به شدت نسبت به طلاق خود از همسر سابقش احساس ناراحتی می کند و جدایی از جنیفر گارنر را بزرگترین حسرت زندگی خود می داند.

به گزارش انتخاب، بن افلک در مصاحبه جدید خود با نیویورک تایمز در مورد الکلیسم ، توانبخشی ، عود بیماری و پشیمانی از طلاق خود صحبت کرده است و جدایی از جنیفر گارنر را اشتباهی جبران ناپذیر خوانده است.

این روزها بن افلک در فیلم جدید "راه بازگشت" مشغول است که به شکلی عجیب بی شباهت به زندگی شخصی او نیست. در این فیلم او در نقش یک مربی بسکتبال دبیرستان بازی می کند که مشکلاتی جدی در حوزه نوشیدن الکل دارد و در ازدواج خود نیز مشکلاتی جدی دارد و سعی دارد با توانبخشی با بیماری الکلیسم مبارزه کند.

وی توضیح داد: "افرادی که رفتارهای نابهنجار و وسواس بی اختیار دارند و من یکی از آنها هستم اغلب سعی می کنند با پرخوری، افراط در مصرف الکل، زیاده روی در خرید، قمار و ... این وضعیت را جبران کنند. وقتی به اشتباه احساس می کنید این رفتارها حال شما را بهتر می کنند دوباره آنها را تکرار می کنید و یک چرخه از رفتار غلط در وجود شما شکل می گیرد.

پشیمانی از طلاق گریبانگر بازیگر سرشناس هالیوودی شد

وی افزود: نوشیدن الکل مشکل همیشگی من نبود، اما بعد از فروپاشی ازدواجم در سال 2015 دوباره نوشیدن را آغاز کردم. این زیاده روی در مصرف الکل بین سالهای 2015 تا 2016 تشدید شد. بزرگ ترین حسرت زندگی من طلاق است. من نسبت به این کار خود احساس شرم می کنم.  من مطمئنا اشتباه کردم."

وی برای سومین بار در سال 2018 در مرحله توانبخشی برای مبارزه با مصرف الکل قرار گرفت و اکنون تا حد زیادی بهتر شده است. پیش از او نیز ارادی مثل بردلی کوپر و  رابرت داونی جونیور همین مسیر را رفته اند.

 

بن افلک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین