کد خبر: 46421 A

ایران آرت: کوئنتین تارانتینو، کارگردان ۵۶ ساله‌ی آمریکایی و همسرش "دنیلا پیک" اولین فرزندشان را به دنیا آوردند. تی‌ام‌زی گزارش می‌دهد: "دنیلا و کوئنتین تارانتینو به دنیا آمدن اولین فرزندشان را اعلام کرده‌اند. فرزند پسر آن‌ها ۲۲ فوریه ۲۰۲۰ متولد شد." نام پسر آن‌ها هنوز فاش نشده است.

کارگردان "قصه‌ی عامه‌پسند" در سال ۲۰۱۸ و پس از ۱۸ ماه نامزدی به صورت مخفیانه با دنیلا ازدواج کرد. در مراسم ازدواج آن‌ها در لس‌آنجلس ستارگانی چون "اوما تورمن"، "بروس ویلیس"، "ساموئل ال. جکسون" و "داین کروگر" حاضر بودند.

به گزارش ۳۰نما، این زوج تابستان گذشته اعلام کرده بودند که به زودی اولین فرزندشان متولد خواهد شد. تارانتینو و دنیلای ۳۵ ساله در سال ۲۰۰۹ و در حین برگزاری کنفرانس‌های مطبوعاتی "حرامزاده‌های بی‌شرف" با یکدیگر آشنا شدند.

GettyImages-1146221487-1200x900

در سال ۲۰۰۹ تارانتینو گفته بود که همسر و فرزند ممکن است مانع فیلمسازی شوند. او در مصاحبه با GQ گفته بود که می‌خواهد روی حرفه‌اش تمرکز کند: "مسئله این است که وقتی در حال ساختن یک فیلم هستم، نمی‌توانم کار دیگری انجام دهم. فیلم در اولویت قرار می‌گیرد. همسر و فرزند ندارم. هیچ‌چیزی نمی‌تواند مانع ایجاد کند. حتی اگر دنیا در آتش بسوزد اهمیتی نمی‌دهم. زندگی من این است. قله‌ی اورست. وقتی در حال صعود به قله‌ی اورست باشید کار دیگری نمی‌توانید انجام دهید."

تارانتینو افزوده بود: "تمام نگرانی‌های شما، تمام مسائل زمینی، خانواده و هر چیز دیگر، محو می‌شود. ناپدید می‌شود. مه است. در تک تک روزها این تنها کوه است که اهمیت دارد. نمی‌گویم که هرگز پیش از ۶۰ سالگی ازدواج نخواهم کرد و بچه‌دار نمی‌شوم. اما انتخابی کرده‌ام که در این راه تنها باشم. زیرا این زمان متعلق به من است. زمانی برای ساختن فیلم."

 

 

کوئنتین تارانتینو دنیلا پیک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین