کد خبر: 46853 A

ایران آرت: وبسایت‌های سیمرغ و برترین‌ها نوشتند موزیک ویدئوی جدید ساسی (مانکن) با نام "دکتر" جنجال‌های زیادی آفریده و باعث انتقاداتی در فضای مجازی شده است.

​یکی از منتقدین این ویدئو، پویا پورجلیل، خواننده شناخته شده ساکن لس آنجلس، با نام هنری پویا است، که با لحنی تند به ساسی و آهنگ جدیدش که در آن پیام‌های عجیبی می‌دهد، حمله کرده است.  

​پویا در صفحه اینستاگرامش نوشته است: "اینکه موسیقی یک سلیقه هستیش شکی نیست، اینکه در یک جامعه باید همه جور استایل موسیقی باشه شکی نبست. اینکه فرهنگ خیلی از مردم ما مخصوصا در زمینه موسیقی از دست رفته شکی نیست ولی وقتی میای برای معروفیت دست به هر کاری میزنی (حتی) نابود کردن ذهن و افکار سالم یک بچه که در این دنیای اسفناک پدر و مادرس دارن با بدبختی و زحمت بزرگش میکنن و تو *** حمال میای و بهشون میگی که ( همیشه قبل خواب اول دو تا شات بزن بعد بخواب یا همیش اول اینستا بعد کتاب ) باید بگم که *** ایی بیش نیستی و *** تر از تو همه اونایی هستن که واست کار میکنن یا باهات برنامه اجرا میکنن."

pouya-sasymankan

گفته می‌شود پست انتقادی پویا پس از مدتی توسط اینستاگرام پاک شده است. البته نحوه انتقاد پویا و الفاظی که این خواننده به کار برده نیز با انتقاد کاربران در فضای مجازی همراه شده است. 

 

ساسی مانکن ساسی پویا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین