کد خبر: 46972 A

اولیویا کولمن از جمله زنانی است که تلاش می‌کنند درباره خط تلفن مخصوص رسیدگی به خشونت خانگی اطلاع‌رسانی کنند.

ایران آرت: موسسه خیریه "رفیوج" (پناه) امیدوار است که با راه انداختن پویش #امنیت_در_سایه_جمع، همه زنان بدانند که می‌توانند با تلفن مخصوص رسیدگی به خشونت خانگی تماس بگیرند.

روز یکشنبه مؤسسه خیریه‌ای به نام "رفیوج" برای معرفی و تبلیغ شماره تلفنی که برای رسیدگی به خشونت‌ خانگی اعلام کرده است، پویش جدیدی به راه انداخت. این موسسه به زنان، مردان و کودکان قربانی خشونت خانگی، مشاوره تخصصی می‌دهد و شماره تلفن مذکور امکان گفت‌وگو با مشاور و حمایت محرمانه و بدون پیش‌داوری را برای خشونت‌دیدگان فراهم می‌سازد.

به گزارش ایندیپندنت، برای جلب توجه افکار عمومی به این مسئله، زنان مشهوری از جمله اولیویا کولمن و لورِین کِلی، با این امید که شماره تلفن مخصوص رسیدگی به خشونت خانگی را به مردم بشناسانند، در پشتیبانی از پویش #امنیت_در_سایه_جمع از شهرت‌شان استفاده کردند.

مؤسسه رفیوج امیدوار است، با استفاده از نفوذ رسانه‌های اجتماعی و بسیج قدرت جمعی زنان در رساندن پیامی واحد، فضای توییتر را از این شماره تلفن پر کند تا همه زنان آن را ببینند.

هم‌چنین قرار است بزرگترین نمایشگر تبلیغات در اروپا به این شماره تلفن اختصاص یابد و ظهر امروز آن را بر پیکادیلی لایتس، از فضاهای معتبر تبلیغاتی در لندن، به نمایش بگذارند تا همه آن را ببینند.

تبلیغاتی با حضور کولمن نیز قرار است در طول روز در شبکه‌های تلویزیونی اسکای و اِی پلاس ایِ بریتانیا به نمایش درآید.

 

بازیگر زن روز زن خانم بازیگر خشونت خانگی اولیویا کلمن لورین کلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین