کد خبر: 47350 A

ایران آرت: کورتنی کارداشیان ضمن پرده برداشتن از روش‌های‌ خود برای مقابله با اضطراب، گفته است که هفته‌ای "دو جلسه" روان‌درمانی دارد.

این ستاره نمایش‌های واقع‌نما در مصاحبه اصلی این شماره مجله سلامت، با اشاره به اضطرابی که در گذشته گریبانگیرش بوده است، می‌گوید: "سه سال است در جلسات روان‌درمانی شرکت می‌کنم."

"هفته‌ای یک بار دو جلسه روان‌درمانی دارم. هر هفته بی‌صبرانه منتظر آن روزم! فهمیده‌ام که با آگاهی داشتن از چنین مشکلاتی می‌توانم پیش از آن که بزرگتر شوند، تا حدودی آن‌ها را مهار کنم."

به گزارش ایندیپندنت، کارداشیان می‌گوید که در جلسه‌های روان‌درمانی آموخته است که در لحظه‌های سخت‌، از خودش بپرسد: "قرار است از این ماجرا چه درسی بگیرم؟"

این زن ۴۰ ساله می‌گوید علاوه بر روان‌درمانی، ورزش، انجام فرایض دینی و روابط اجتماعی نیز به او کمک می‌کند تا اضطرابش را مهار کند.

او می‌گوید: "ورزش‌ هم می‌کنم و اگر بتوانم، هفته‌ای یک بار به کلیسا می‌روم. با دوستانم می‌روم و پس از آن می‌رویم جایی شام می‌خوریم. بیشتر اهل ماندن در خانه هستم، به همین دلیل باید خودم را مجبور به کارهای اجتماعی کنم!"

ستاره نمایش "پا به پای خانواده کارداشیان" در این مصاحبه پیرامون رابطه‌اش با رسانه‌های اجتماعی نیز صحبت کرد و گفت که محدود کردن وقتی که صرف این رسانه‌ها می‌کند، باعث شده است که حس بهتری داشته باشد.

در ماه ژوئیه ۲۰۱۹، کارداشیان اعلام کرد که تولد چهل ‌سالگی برایش اضطراب‌آور است، چون "آدم در این روز مجبور می‌شود بنشیند و با خودش فکر کند در زندگی به کجاها رسیده."

 

کیم کارداشیان کورتنی کارداشیان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین