کد خبر: 47429 A

ایران آرت: دنیل دای کیم، پنجشنبه شب از طریق صفحه‌ی اینستاگرامش اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است. او که در حال حاضر در هاوایی به سر می‌برد، چند هفته‌ی گذشته به نیویورک آمده بود تا در سریال "نیو‌ آمستردام" شبکه‌ی NBC بازی کند.

ستاره‌ی سابق سریال "گمشده" (Lost) می‌گوید: "می‌خواستم خدمت شما عرض کنم که دیروز نتیجه‌ی تست کرونای من مثبت شد." او سپس یادآور می‌شود که در سریال نقش دکتری را بازی می‌کند که برای کمک به بیماران مبتلا به آنفلوانزا استخدام می‌شود. کیم سپس می‌گوید وقتی از شیوع ویروس مطلع شده و فیلمبرداری سریال لغو می‌شود، نزد خانواده‌اش در هاوایی برمی‌گردد.

او اضافه می‌کند: "این مسئله اهمیت دارد که شما بدانید من در تمام این مدت هیچ‌یک از علائم ابتلا به ویروس را نداشتم. اما وقتی هواپیما به زمین نشست خارشی را در گلویم احساس کردم. وقتی به خانه رسیدم خودم را در یکی از اتاق‌های خانه قرنطینه کردم و خواستم کمی استراحت کنم."

علائم او سپس شدیدتر می‌شوند و او احساس تنگی نفس و بدن درک و تب می‌کند. کیم می‌گوید به یک مرکز آزمایش سواره-گذر که به تازگی در هونولولو باز شده رفته است و تجربه‌ی دردناکی داشته: "لوله‌ای بزرگ را درون بینی و گلوی شما می‌کنند – اما ارزشش را دارد."

به گزارش 30نما، کیم علاوه بر عذرخواهی از عوامل و بازیگران سریال که ممکن است ویروس را به آنان منتقل کرده باشد، از طریق اینستاگرام از اهمیت جدی گرفتن اقدامات پیش‌گیرانه می‌گوید. پس از مثبت اعلام شدن نتیجه‌ی آزمایش کرونای کیم، شبکه‌ی NBC به عوامل و بازیگران "نیو آمستردام" نامه‌ای ارسال می‌کند.

کیم در بخش دیگری از این ویدیوی ۱۰ دقیقه‌ای می‌گوید: "خطاب به همه مخصوصاً نوجوانان و نسل هزاره که فکر می‌کنند این مسئله جدی نیست باید بگویم که خواهش می‌کنم بدانید که اشتباه می‌کنند. در صورتی که بی‌ملاحظگی کنید، زندگی میلیون‌ها انسان از جمله عزیزان خودتان را به خطر می‌اندازید. بنابراین به خاطر بقیه تقاضا دارم که این توصیه‌ها را رعایت کنید: در خانه بمانید، خودتان را قرنطینه کنید، به صورت خود دست نزنید و البته دستان خود را بشویید."

آقای بازیگر ویروس کرونا کرونا دنیل دای کیم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین