کد خبر: 48019 A

ایران آرت: جاستین تیمبرلیک درباره دردسرهای فرزندداری خود و همسرش جسیکا بیل که خانه‌نشینی در دوران شیوع ویروس کرونا تجربه می‌کنند، لب به سخن گشود.

روز چهارشنبه، خواننده ترانه "عشق من" (My Love) در برنامه "ترانه برتر" شبکه رادیویی سایروس اکس‌ام (SiriusXM’s Hits 1) از راه دور مصاحبه کرد و توضیح داد که او و خانم بیل "دردسرهای فرزندداری ۲۴ ساعته" را هنگام مراقبت از پسر پنج ساله خود، سایلس رندال، تجربه می‌کنند.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از ایندیپندنت، تیمبرلیک با تکان دادن سرش و به شوخی گفت: "حال ما خوب است. بیشتر اما دردسرهای واقعیت فرزندداری ۲۴ ساعته را درک کرده‌ایم که واقعا از توان انسان خارج است."

این خواننده همچنین افزود که پسرش نیز گهگاه به فاصله گرفتن و استراحت از او و همسرش احتیاج دارد.

تیمبرلیک با درآوردن ادای آزردگی، گفت: "این را در صورتش می‌بینم، پسرم قیافه‌اش را این شکلی می‌کند و به من نگاه می‌کند و من با خود می‌گویم، باشه فهمیدم، موردی ندارد، حالا یک زنگ تفریح کوتاه! (شبیه آگهی‌های تجاری در هنگام پخش سریال‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی)"

آقای تیمبرلیک در آغاز همین مصاحبه گفت که خانواده سه نفره آنها در حال حفظ و رعایت فاصله در اجتماع و خانه نشینی در منزل خود در ایالت مونتانا هستند که به گفته او از تمدن به دور است و به آنها اجازه می‌دهد از طبیعت لذت ببرند.

تیمبرلیک گفت: "ما فکر کردیم بهترین راه برای ایفای نقش خود این است که به خانه تفریحی خود در مونتانا بیاییم و به همین خاطر اینجا آمدیم." او افزود که خود و همسرش به شدت احساس می‌کنند "خوش‌شانس" هستند و "از موهبت برخوردار شده"‌اند.

اطلاعات جدید از زندگی این خواننده محبوب بعد از آن بیان شد که او از هوادارانش خواست هر طور که می‌توانند، با کمک به سازمان‌هایی نظیر "آشپزخانه مرکزی دنیا" و "صلیب سرخ امریکا" به افراد نیازمند یاری رسانند.

تیمبرلیک با انتشار تصویری از خود در میان کوه‌ها و زمین پوشیده از برف، در اینستاگرام نوشت: "ما باید در این دوران دیوانه‌وار به یکدیگر یاری برسانیم و مراقب هم باشیم. "استوری‌"های مرا ورق بزنید تا با چند راه برای حمایت از جوامع محلی خود آشنا شوید. گرچه در حال حاضر آشوب و سردرگمی زیادی وجود دارد، اما هنوز هم چیزهای خوب زیادی اتفاق می‌افتد و راه‌های بسیاری برای کمک وجود دارد. این پیام را با دیگران هم به اشتراک گذارید."

 

سلبریتی جاستین تیمبرلیک قرنطینه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین