کد خبر: 48083 A

ایران آرت: روپرت گرینت بازیگری که بسیاری از علاقه‌مندان به مجموعه فیلم‌های هری پاتر او را در نقش رون ویزلی به یاد می‌آورند به زودی پدر می‌شود. این بازیگر که زمانی در نقش یار همیشگی هری پاتر ایفای نقش می‌کرد اکنون در کنار نامزدش جورجیا گروم منتظر تولد فرزندشان هستند.

به گزارش انتخاب، این بازیگر ۳۱ ساله بریتانیایی که از مدتی پیش با بازیگر ۲۸ ساله جورجیا گرومی نامزد است این خیر را اخیرا تایید و اعلام کرد از این خبر بسیار هیجان زده است.

گرینت معمولا در مورد زندگی شخصی خود بسیار خصوصی و محدود رفتار کرده و اجازه نمی‌دهد پاپاراتزی‌ها از زندگی وی سر دربیاورند. برای مثال با وجود این که از سال ۲۰۱۱ با گرومی نامزد است، اما هرگز روابط خود را به حاشیه و مطبوعات نکشانده است.

در دسامبر سال ۲۰۱۸، گرینت در یک مصاحبه گفت که دوست دارد بیش از یک کودک داشته باشد. او در پاسخ به این سوال که اگر پسری داشته باشد نام او را رون "هم اسم شخصیتش در هری پاتر" می‌گذارد یا خیر گفت، این اسم خوبی است، اما احتمالا این کار را نمی‌کنم.

0_PAY-PREMIUM-EXCLUSIVE-MUST-CALL-FOR-PRICING-BEFORE-USAGE-Harry-Potter-actor-Rupert-Grint-and-long-t

جالب است بدانید برخلاف بسیاری از علاقه‌مندان به مجموعه فیلم‌های هری پاتر، گرینت چندان تمایلی برای تماشای مجموعه فیلم‌ها ندارد. وی پس از مدت‌ها اخیرا فیلم هری پاتر و سنگ جادو را تماشا کرده است. وی در این خصوص توضیح داد: "شما تماشا می‌کنید که ما در تمام مراحل فیلم در حال رشدیم و از نوجوانانی به بزرگسالی می‌رسیم. این چیزی نیست که من واقعاً بخواهم دوباره آن را بررسی کنم. [اگرچه]این یک تجربه عالی بود و من خاطرات خوبی از این فیلم‌ها داشتم."

علی رغم عدم تمایل خود به تماشای فیلم‌ها، او می‌گوید که به طور قطع فیلم‌های هری پاتر را به بچه‌های آینده خود نشان می‌دهد. وی گفت: "این یک نوع سورئال است، این بخش عظیمی از زندگی من بود."

 

هری پاتر بازیگر روپرت گرینت
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین