کد خبر: 48088 A

ایران آرت: جرج کلونی بازیگر و کارگردان مشهور و جذاب هالیوودی با همسرش امل یک پسر و دختر دوقلو به نام‌ های الکساندر و الا دارند و زندگی شخصی ان ها همیشه مورد توجه رسانه های قرار دارد و به تازگی درباره جدایی این دو زوج مشهور شایعاتی پخش شده است.

دو روز پیش شایعه جدایی جرج کلونی از همسرش توسط رسانه‌ ها مطرح شد. در این گزارش آمده که اختلاف اصلی این زوج پرکاری امل کلونی است که یک وکیل مشهور محسوب می‌ شود. در این گزارش آمده که این زوج چهار ماه است جدا از هم زندگی می‌ کنند.

می‌ گویند جرج کلونی علاقمند است تا امسال برای مقام شهرداری شهر لس انجلس خودش را نامزد کند. جرج و امل کلونی از محبوب‌ ترین زوج های هالیوودی هستند که چهار سال پیش با هم ازدواج کردند.

به گزارش تابناک باتو، یک مجله استرالیایی نخستین بار این خبر را منتشر کرد نوشت که مشکل اساسی این است که جرج می‌ خواهد امل کلونی از این پرکاری دست بکشد و بیشتر در کنار خانواده باشد.

جرج و امل کلونی

هر چه از سن زندگی مشترک آنها بیشتر می‌ گذرد، بیشتر اختلاف میان این دو بروز می‌ کند. از سوی دیگر امل کلونی عقیده دارد جرج برای دوقلوهایش الکس و اما چندان وقت نمی گذارد. و این زندگی آرام خانوادگی نبود که امل تصور می کرد.

گفتنی است جورج کلونی متولد ۶ می سال ۱۹۶۱ میلادی، بازیگر محبوب، در لگزینتن ایالت کنتاکی آمریکا متولد شد. وی با خانم امل وکیل و فعال حقوق بشر ازدواج کرده است. کلونی که یکی از پردرآمدترین بازیگران هالیوود به شمار می رود.

 

جورج کلونی امل کلونی جرج کلونی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین