کد خبر: 48196 A

ایران آرت: خواکین فینیکس تنها کسی نیست که خواستار اخراج زندانیان از زندان‌هایشان شده است تا زندانی‌ها از خطر ابتلا به ویروس کرونا در امان بمانند، اما او تنها کسی است که صدای خود را در فضای مجازی و رسانه‌ها بالا برده است.

به گزارش تابناک باتو، بسیاری در سراسر جهان خواستار آزادی زندانیان از پشت میله‌های زندان شدند که جرائم کوچک و بزرگ مرتکب شده‌اند، و برخی دیگر خواستار فراهم کردن ابزارهای پزشکی و بهداشتی لازم از جمله ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای زندانیان شدند.

خواکین فینیکس برنده‌ی جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر برای فیلم اخیر خود جوکر، به دلیل ویروس کرونا، خواست تا زندانی‌های نیویورک آزاد شوند او گفت: شایسته نیست کسی در زندان بر اثر ویروس کرونا بمیرد. این در خواست در چارچوب کمپین انسانی موسوم به زندانیان سالمند را آزاد کنید صورت گرفت. خواکین فینیکس یک ویدئو منتشر کرد و درخواست خود را فرماندار نیویورک اندرو کومو مطرح کرد.

گفتنی است که مسئولان در ایالات متحده نتوانسته اند ویروس کرونا را که ۶۰۰ هزار نفر را مبتلا کرده مهار کنند. بسیاری از این مبتلایان در نیویورک زندگی می‌کنند و تاکنون ۲۲ هزار نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده‌اند. پس از افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در نیویورک، فرماندار این شهر در سراسر این شهر قوانین قرنطینه را اعمال کرده‌ است.

جوکر

خواکین فینیکس واکین فینیکس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین