کد خبر: 48216 A

ایران آرت: پاریس هیلتون و خانواده وی متعهد شده‌اند ۱۰ میلیون دلار از طریق بنیاد "کنراد هیلتون" برای کمک به مبارزه با ویروس کرونا اهدا کنند. بنیاد غیر انتفاعی مذکور توسط کارآفرین سرشناس و مالک هتل‌های هیلتون، کنراد ان. هیلتون در سال ۱۹۴۴ تأسیس شده است.

به گزارش انتخاب، این بنیاد، به حمایت از افرادی می‌پردازد که در اثر بحران جهانی کرونا آسیب دیده اند، سخنگوی این سازمان گفت: "تقریباً نیمی از بودجه به سمت حمایت از جمعیت بی خانمان در لس آنجلس خواهد رفت. نیمی از بودجه نیز به کشور‌های آفریقایی برای مبارزه با کرونا اختصاص خواهد یافت."

این پول برای کمک به کلینیک‌های مراقبت‌های بهداشتی در لس آنجلس برای خرید تجهیزات ضروری و تجهیزات محافظ شخصی، از جمله دستگاه ضدعفونی دستی و کیت‌های تست، و پوشش هزینه‌های مربوط به تهیه و اجرای یک برنامه پاسخ به Covid-۱۹ برای مراقبت از افرادی که بی خانمان هستند، اختصاص داده می‌شود.

نیمی دیگر از این بودجه نیز به کشور‌هایی در آفریقا اهدا می‌شود که کمبود بودجه دارند و برای مقابله با سویه‌های ویروس از نظر کمی مجهز نیستند. در پی اعلام این خبر، وارث هتل‌ها پاریس هیلتون توئیت کردند: "بسیار افتخار می‌کنیم که بنیاد هیلتون ۱۰ میلیون دلار بودجه اضافی برای تلاش‌های امدادی و پشتیبانی از جوامعی که تحت تأثیر COVID۱۹ قرار دارند، اختصاص می‌دهد. این وظیفه جمعی ما در امور بشردوستانه است که در این مدت با هم همکاری کنیم."

 

پاریس هیلتون خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین