کد خبر: 48716 A

ایران آرت: گوهر خیراندیش در روزها و هفته‌های اخیر ناخودآگاه درگیر حاشیه‌ای شد که حتی می‌توانست منجر به لغو پخش سریال جدیدش، یعنی سریال "زیرخاکی" از شبکه یک شود.

به گزارش ایران‌آرت، ماجرا به یک هفته قبل از ماه رمضان برمی‌گردد که به یکباره چند رسانه نوشتند "گوهر خیراندیش ممنوع‌التصویر" شد"، اما خوشبختانه این خبر صحت نداشت و سریال گوهر خیراندیش هر شب روی آنتن می‌رود و اتفاقا بازی خیراندیش و خود سریال مورد استقبال نسبی هم قرار گرفته است. 

​در روزهایی که برخی رسانه‌ها جو عجیبی علیه گوهر خیراندیش ایجاد کردند، این بازیگر به شایعه ممنوع‌التصویری‌ و همچنین انتشار عکس‌ها و ویدئوهای خصوص خود در مراسم ازدواج دخترش واکنش نشان داد و نوشت: " خوشحالم که مسئولان ذیربط با درایت و هوشمندى به حاشیه ها اهمیت ندادند، و چه خوب است که نسبت به کسانى که با ناآگاهى و بدون عاقبت اندیشى با انتشار عکس و فیلم به حریم خصوصى دیگران تجاوز میکنند. واکنش نشان داده و آنهارا محکوم کنیم."

​اما این بازیگر در روزهای اخیر بار دیگر در فضای مجازی خبرساز شده و کاربران بسیاری از او می‌نویسند. ماجرا این‌بار به عکس‌های خیراندیش با پوشش و ظاهر متفاوت و البته زیبای او برمی‌گردد؛ عکس‌هایی که خود گوهر خانم در بخش استوری اینستاگرامش منتشر کرده و به سرعت در فضای مجازی پیچیده است. این تصاویر را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

1

2

3

گوهر خیراندیش سلبریتی استایل خانم بازیگر ظاهر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین