کد خبر: 48733 A

ایران آرت: کرونا هنر مملکت را دچار مشکل کرده و هنرمندان ما را بیکار و خانه نشین کرد. این را سحر زکریا بازیگر سینما و تلویزیون می‌گوید.

سحر زکریا در درباره وضعیت بوجود آمده برای فعالیت های هنری به علت شیوع و گسترش کرونا به خبرگزاری رکنا گفت: ما که همیشه مشکلات داشتیم و ربطی به این روزها و کرونا ندارد فقط فرقش این است که پیش از یک عده در یک جایی در ایران یا جهان درگیر ماجرایی می‌شدند و ما از آنها دور بودیم فکر می کردیم به ما نمی رسد و بی خیال به زندگی خود ادامه می دادیم و حتی می شد که آتش به آن میدان هم می ریختیم اما الان فرق می کند. کرونا فضای تازه را در جهان نسبت به روابط انسانی ایجاد کرد . کرونا کوچک و بزرگ، پولدار وفقیر، زن و مرد نمی شناسند و متوجه شدیم چقدر مرگ به ما نزدیک است.

اتفاقات خوبی که کرونا رقم زد

وی در ادامه افزود: کرونا بُعد مثبت هم باخود به همراه آورد به طور مثال سینما ماشین را به وجود آورد و چقدر این اتفاق زیبا بود که مردم به سمت سینما کشیده شوند.  با ورود کرونا متوجه شدیم که با ورود تکنولوژی چقدر قرار است متحول شویم و اینبار چقدر سریع تحولات شکل گرفت و اصلا چقدر سریع می توانست شکل بگیرد و نمی دانستیم . تغییراتی  مثل تئاتر آنلاین. تکنولوژی دارد بلای زندگی آنلاین را سر ما می آورد.

مردم فکر می کردند از مریخ آمده‌ام‌!

زکریا درباره تاثیرگذارترین صحنه اجتماعی که این روزها در شهر دیده است چنین توضیح داد: قرنطینه را تا جایی که امکانش بود رعایت کردم و تنها به دلیل خرید اقلام خوراکی و روزانه از خانه بیرون رفتم. عجیب ترین صحنه ای که این روزها شاهدش هستم این بود که من ماسک و دستکش داشتم و تعداد زیادی از مردم هیچگونه ماسک و دستکشی نداشتند و به من هم که ماسک و دستکش داشتم به صورت عجیبی نگاه می کردند انگار که من از مریخ آمدم و کاری انجام می دهم که برخلاف اتفاقاتی است که درحال رخ دادن است انگار که بیماری وجود ندارد.

به دروغ می‌گویم مریض هستم

از سحر زکریا پرسیدیم شما آخرین دروغی که گفتید چه بود و به چه کسی بود و که چنین گفت : از دروغ گفتن بیزارهستم و ترجیح می دهم سعی خودم را کنم که دروغی نگویم. نمی دانم اسمش را دروغ می گذارند یا چه چیزی دیگر  اما زمانی که شرکت در مراسم و یا برنامه ای مورد دلخواهم نیست یا درآن زمان در شرایطی هستم که دوست ندارم درآن مراسم شرکت کنم می‌گویم مریض هستم.

 

سحر زکریا خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین