کد خبر: 49009 A

ایران آرت: مری کیت اولسن، بازیگر، مدل لباس، تهیه‌کننده و نویسنده‌ی آمریکایی و دوقلوی اشلی اولسن و خواهر الیزابت، از همسرش اولیویه سارکوزی میلیاردر فرانسوی جدا شد.

مری کیت با درخواست ناگهانی طلاق از دادگاهی در نیویورک، طرفدارانش را شوکه کرد. به این ترتیب او رسماً جدایی خود را از همسرش که ۱۷ سال از او بزرگتر است اعلام کرد.

به نقل از تابناک باتو، بعد از درخواست طلاق، اولیویه سارکوزی هم از کیت اولسن خواست تا هر چه زودتر آپارتمان او را در نیویورک ترک کند. به نظر می‌رسد آنها برای به سرانجام رسیدن امور طلاق، بیشتر از این یکدیگر را منتظر نخواهند گذاشت. البته با انتشار ویروس کرونا انجام کارهای طلاق به کندی صورت خواهد گرفت. با وجود چنین شرایطی مری اولسن در طلاق بسیار عجله دارد. همسر او اولیویه سارکوزی بانکدار معروف و برادر ناتنی نیکولا سارکوزی رئیس‌جمهور سابق فرانسه است.

4e26854b3064f9109a07cf2d6a888319

درخواست میلیاردر فرانسوی، برای ترک آپارتمان گرانقیمتش به بهانه به پایان رسیدن قرارداد، مری اولسن را غافلگیر کرد. مری کیت در فهرست ثروتمندترین زنان جهان در زمینه سرگرمی و تفریحات قرار دارد. خواهر دوقلوی او اشلی اولسن است.

مری پنج سال پیش در یک مراسم ازدواج نامتعارف با برادر ناتنی سارکوزی ازدواج کرد. او ۳۳ ساله و اولیویه سارکوزی ۵۰ ساله است و دو فرزند از ازدواج سابقش دارد. این زوج بیشتر وقت‌های خود را در پاریس پایتخت فرانسه سپری می‌کردند.

گفتنی است اشلی اولسن خواهر مری نیز در سال ۲۰۱۷ میلادی وقتی ۳۰ سال داشت،  از همسرش ریچارد ساچز ۵۸ ساله بعد از یک سال زندگی مشترک جدا شد. مری و اشلی اولسن از معروف‌ترین دوقلوهای جهان به شمار می‌روند که از کودکی فعالیت خود را در زمینه مد، لباس و تبلیغات شروع کردند. 

 

مدل بازیگر مانکن مری کیت اولسن مری اولسن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین