کد خبر: 49332 A

ایران آرت: رعنا دشتی مادر رومینا اشرفی دختر ۱۳ ساله تالشی که به طرز فجیعی به دست پدرش کشته شد، می‌گوید که می‌خواهد شوهرش قصاص شود.

به نقل از عصر ایران، مادر رومینا در اولین اظهارات خود در گفتگو با سایت فراز از اختلاف میان شوهر و دخترش می‌گوید. او می‌گوید پیش از حادثه، همسرش بارها رومینا را تهدید به قتل یا تشویق به خودکشی کرده بود. "یک روز، شوهرخاله‌اش آمد و گفت یک نفر می‌خواهد به خواستگاری رومینا بیاید و گفته اگر شما رضایت ندهید، با رومینا فرار می‌کند." پدرش مرگ موش خرید. به رومینا گفت خودت را بکش؛ نگذار من تو را بکشم.

مادر رومینا ادامه می‌دهد: شبی که دخترم از خانه فرار کرد، می‌خواست برایمان چای دم کند. پدرش اجازه نداد. گفت رومینا دستش را می‌سوزاند. خودش چایی را دم کرد. بعد که فهمیدیم با بهمن فرار کرده، پدر رومینا داس را برداشت و به خانه بهمن رفت. گفت می‌روم آن‌ها را بکشم.

او می گوید: شوهرم بارها به من گفته بود که به رومینا یاد بدهم خودش را حلق‌آویز کند. اما من گفتم من این کار را نمی توانم بکنم.

مادر رومینای ۱۳ ساله می گوید: من قصاص می‌خواهم. دیگر نمی‌توانم یک لحظه هم به او (پدر رومینا) نگاه کنم. نمی‌توانم او را ببینم.

 

قتل رومینا رومینا اشرفی رعنا دشتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین