کد خبر: 49554 A

ایران آرت: کیانو ریوز و الکس وینتر که در فیلم "ماجراجویی فوق‌العاده بیل و تد" محصول سال ۱۹۸۹ کنار هم نقش‌آفرینی کردند، با هم پیغامی جالب برای فارغ التحصیلان دبیرستان سن دیماس فرستادند.

داستان فیلم "ماجراجویی فوق‌العاده بیل و تد" در شهر سن دیماس واقع در کالیفرنیا به وقوع می‌پیوندد و در فیلم بیل و تد از دانش‌آموزان این دبیرستان هستند. داستان این فیلم که حالا تبدیل به یکی از فیلم‌های کلاسیک فرهنگ عامه شده حول محور بیل و تد است که باید یک پروژه تاریخی را برای مدرسه کامل کنند، اما وقتی یک ماشین زمان پیدا می‌کنند و برای روبه‌رو شدن با تعدادی از بزرگ‌ترین نام‌های تاریخ از آن استفاده می‌کنند، زندگی‌شان تغییر می‌کند.

به گزارش مهر، پیش از اینکه نام افراد فارغ‌التحصیل خوانده شود، ریوز و وینتر هر یک از خانه‌های خود، یک پیغام ویدیویی برای دانش‌آموزان سن دیماس فرستادند. ریوز تی‌شرت "با هم فوق‌العاده باشید" پوشیده بود که به یکی از نقل‌قول‌های فیلم اشاره داشت و این دو نفر خود را به عنوان "وایلد استلینز" معرفی کردند که نام گروه موسیقی آن‌ها در فیلم بود. آن‌ها بعد با پیامشان دانش‌آموزان را تشویق کردند.

وینتر گفت: "می‌دانیم الان دوران خیلی سختی است و مجبور هستید فارغ‌التحصیلی مجازی را داشته باشید. می‌خواهیم از اینجا به بعد آرزوی بهترین‌ها را برای شما بکنیم."

ریوز هم اضافه کرد: "به کلاس فارغ‌التحصیل سال ۲۰۲۰ تبریک می‌گویم. کارتان عالی بود."

البته آن‌ها چند اشاره دیگر به فیلم "بیل و تد" هم داشتند. وینتر باز هم در اشاره به یکی از نقل‌قول‌های فیلم گفت: "فوتبال مدرسه سن دیماس عالی است. اما مهم‌تر از همه می‌خواهیم به شما بگوییم با یکدیگر فوق‌العاده باشید."

ریوز و وینتر هر دو در دنباله فیلم در سال ۱۹۹۱ نقش‌آفرینی کردند و در ژوئن ۲۰۱۹ کار تهیه سومین قسمت آن را آغاز کردند.

 

هالیوود بازیگر کیانو ریوز بیل و تد الکس وینتر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین