کد خبر: 49683 A

سیدنی با جنیفر آنیستون رابطه بسیار خوبی دارد، اما رابطه‌اش با همسر بعدی برد پیت یعنی آنجلینا جولی چندان خوب نیست.

ایران آرت: طبق گزارش‌هایی که برخی منابع نزدیک به جنیفر آنیستون و برد پیت منتشر کرده‌اند، این زوج سابق یک دختر مخفی دارند. یک دختر مخفی که پیش از آشنایی برد پیت و جولی وجود داشته است.

ازدواج جنیفر آنیستون و برد پیت تنها پنج سال به طول انجامید. طرفداران آن‌ها این واقعیت را می‌دانند که این زوج هیچ بچه خونی ندارند. با این حال، یک منبع آگاه ادعا می‌کند که شخصی وجود دارد که این زوج او را مانند دختر خود می‌داند.

به گزارش انتخاب، زمانی که جنیفر آنیستون و برد پیت هنوز با یکدیگر در ارتباط بودند، رابطه خوب و عاشقانه‌ای داشتند. آن‌ها پس از جدایی مدتی از یکدیگر دور شدند، اما اکنون مجددا با یکدیگر رابطه‌ای دوستانه دارند. جالب است که این زوج سابق هیچوقت مستقیما از یکدیگر بدگویی نکرده و سعی کرده‌اند روابط خود را پس از طلاق به خوبی مدیریت کنند.

بر اساس شایعات جدید، برد پیت خواهرزاده مورد علاقه خود را دارد که او را دختر خود می‌داند. نام او سیدنی است و پیت او را مانند دختر خودش دوست دارد. نکته جالب‌تر این که، انیستون نیز عاشقانه سیدنی را دوست دارد. انیستون و سیدنی با یکدیگر روابطی بسیار نزدیک دارند. این در حالی است که سیدنی چنین رابطه‌ای با آنجلینا جولی ندارد.

سیدنی به تازگی از دانشکده با مدرک معماری فارغ التحصیل شده است. گفته می‌شود برد پیت نیز از او الهام گرفته و اخیرا به معماری علاقه‌مند شده است. افزون بر این‌ها برد پیت تا حدی به سیدنی علاقه‌مند است که برای بزرگداشت دستاورد‌های تحصیلی وی کلید‌های عمارت محبوب باربارا را به وی تحویل داده است.

 

برد پیت جنیفر آنیستون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین