کد خبر: 50569 A

ایران آرت: زین مالک ستاره موسیقی جهان خواهری به نام صفا دارد. صفا در سن کم ازدواج کرد. او فقط ۱۷ سال داشت. ازدواج او با مارتن‌تیزر از سوی مردم برچسب کودک‌همسری خورد. مردم می‌گفتند: مارتن فقط ۱۸ سال دارد و صفا هم ۱۷ ساله است، آیا آن دو در سن ازدواجند!

صفا در سپتامبر گذشته چهار ماه بعد از ازدواج صاحب یک دختر شد. برخی از مردم که قبلا به ازدواج آن دو برچسب کودک‌همسری زده بودند، حالا میگفتند: یعنی صفا خانوم قبل از این که ازدواجش را برای مردم رسماً اعلام کند با مارتن رابطه داشته است؟ یعنی حالا که قرار بوده بچه دار شود خبر ازدواجش را برای ما علنی کرده؟!

به گزارش تابناک باتو، دختر صفا هم از کامنت‌های منفی مردم در امان نبود. بعضی از کاربران برای صفا نوشتند که دخترت خیلی زشت است و او را بی‌ریخت و قیافه توصیف کردند. یکی از دوستان نزدیک صفا، پیامی از یک کاربر که برای فرزند او آرزوی مرگ کرده بود را منتشر کرد و نوشت: صفا بدون هیچ دلیلی، تعداد زیادی پیام نفرت‌انگیز دریافت می‌کند. صفا هم در پاسخ نوشت: این دنیا واقعاً مشمئزکننده و حال به هم زن شده است.

319782_111

اما زین برای حمایت از خواهرش چه کرد؟! زین تصمیم گرفت تا از خواهر و دختر خواهرش در برابر همه این حرف و حدیث‌ها دفاع کند، او خانه جدیدی برای آن دو در برادفورد غرب یورکشایر انگلستان خرید، که ۳۱۷،۷۶۴ هزار دلار قیمت داشت و او را از محیط و آدمهایی که برای خواهرش رنج و عذاب درست کرده بودند، دور کرد.گفتنی است پدر آنها از پاکستانی‌های انگلستان و مادرشان انگلیسی با اصالتی ایرلندی است.

 

سلبریتی خواننده پاپ زین مالک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین