کد خبر: 50573 A

ایران آرت: برد پیت و آنجلینا جولی چهار سال پس از جدایی تکان دهنده و نبرد طولانی مدت بر سر حضانت فرزندان خود در شرایط بهتری نسبت به گذشته قرار دارند.

اواخر ماه گذشته، پیت ۵۶ ساله در خانه‌ی جولی دیده شد. وی با موتورسیکلت خود به خانه همسر سابق خود رفت و توجه رسانه‌ها را به سمت این زوج سابق جلب کرد.

به گزارش انتخاب، این دو نفر والدین مادوکس، ۱۸ ساله، پاکس ۱۶ ساله و ناکس ۱۲ ساله و دخترانشان زهارا ۱۵ ساله، شیلو ۱۴ ساله و ویوین ۱۲ ساله هستند. یک منبع آگاه در این باره می‌گوید: "آن‌ها قطعاً به کمک نیاز داشتند تا در مورد مسائل مربوط به حضانت فرزندان خود و اینکه چگونه وظایف خود انجام دهند تصمیم بگیرند. هر چه بچه‌ها بزرگتر می‌شوند، درگیری‌های ذهنی جولی و پیت بیشتر می‌شود."

این منبع می‌افزاید: "مدت زمانی طولانی است که این زوج با خانواده درمانی مشغول ترمیم روابط آسیب دیده خود هستند؛ و خانواده درمانی کمک کرده است که تنش بین این زوج سابق به حداقل برسد." پیت و جولی، ۴۵ ساله، در سال ۲۰۱۴ پس از اولین ملاقات خود در سال ۲۰۰۵ در فیلم آقا و خانم اسمیت ازدواج کردند. سپس در سال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند.

از زمان جدایی این زوج تا کنون جولی بیشتر درگیر فعالیت‌های حقوق بشری و مثبت اجتماعی است و البته پیت نیز بیکار نبوده و در چندین فیلم ظاهر شده است.

 

آنجلینا جولی برد پیت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین