کد خبر: 50600 A

ایران آرت: سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی ، امروز شنبه ۲۱ تیر ۹۹ با مراجعه به شعبه ۱۶ دادسرای فرهنگ و رسانه، از همسرش به دلیل انتشار تصاویر خصوصی او در اینستاگرام، شکایت کرد. سویل خیابانی در رابطه با شکایتش از محسن افشانی گفته بود که به دلیل ضرب و جرح و تصرف عدوانی از محسن افشانی شکایت کرده ام. محسن افشانی چندی پیش نیز مادر و بنده و کارگر خانه را نیز کتک زده بود.

خواهر و داماد محسن افشانی در خانه سویل خیابانی زندگی می کردند. سویل خیابانی به یکی از رسانه ها گفته بود که محسن افشانی به او حمله کرده است. درخواست طلاق سویل خیابانی از محسن افشانی، چهره جنجالی اینستاگرام در سال ۹۸ را باید نخستین داستان طلاق چهره های مطرح در سال ۹۹ دانست. طبق گفته های سویل خیابانی، درخواست طلاق او، زمستان سال ۹۸ به دادگاه داده شده و در مرحله تمکین قرار دارد.

به گزارش روزیاتو، محسن افشانی طبق گفته های سویل خیابانی، از او درخواست ۵ میلیارد تومان داشته و بعدا اعلام کرد برای طلاق، حاضر است ۱۵ میلیارد ریال بگیرد و سویل خیابانی را طلاق دهد.

طبق گفته های سویل خیابانی، همسر محسن افشانی، محسن افشانی وی را تهدید کرده بود که اگر دست روی خانه مشترک بگذارد، عکس های خصوصی سویل خیابانی را منتشر می کند که محسن افشانی این تهدید را عملی کرد و تصاویر خصوصی سویل خیابانی را در یکی از صفحات اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

پلیس فتا نیز بعدا اعلام کرد این تصاویر، توسط محسن افشانی منتشر شده است. البته صفحه اینستاگرامی که تصاویر خصوصی سویل خیابانی روی آن منتشر شده بود، بسته شد. مهریه سویل خیابانی، ۱۰۰ سکه طلا و ۳ دانگ خانه است. محسن افشانی در خانه ای زندگی میکند که اجاره نامه اش به نام سویل خیابانی است و حاضر به ترک خانه نیست.

سویل تیانی خیابانی

محسن افشانی قبلا ویدویی از خود منتشر کرده و گفته: محسن افشانی این ویدیو رو از خودش منتشر کرده و نوشته :من سگم ؛ مثل اخلاقم ولی وفادار و قدرشناس !

محسن افشانی بازیگر تلویزیون و سینما ، چند ماه پیش در دادگاه عمومی و انقلاب تهران حاضر شد. به گفته غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه، "محسن افشانی" دارای دو پرونده در دادگاه است. محسن افشانی برای یکی از پرونده‌ها به یک سال حبس محکوم شد که بعد از تحمل ۶ ماه از حبس در زندان تهران بزرگ، با حکم دیوان عالی کشور از زندان آزاد شد. با ارسال درخواست اعاده دادرسی "محسن افشانی" به دیوان عالی کشور، این دیوان دستور توقف اجرای حکم یک سال حبس وی را صادر کرد.
 

بنابراین با تصمیم قاضی محمد ناصری صالح آباد رئیس شعبه ۲۰ دیوان عالی کشور، افشانی تا زمان رسیدگی مجدد به پرونده از زندان آزاد شد تا پرونده وی مجدد در دادگاه هم عرض بررسی و رأی جدید برای او صادر شود. اما پس از حکم، ۱ سال به زندان رفت.

محسن افشانی با انتشار این عکس نوشته بود: هر وقت توى تلویزیون میدیدم اختلاسگران یا اشرار یا قاتلین رو با این لباس که تَنِشونه نشون میدن، هیچوقت فکر نمیکردم تنِ منم بره!

سویل تیانی خیابانی ، دختر اسفند ماهی سال ۱۳۶۹، همسر محسن افشانی ، مجری و بازیگر سینما است. سویل به معنی دوست داشتنی در ترکی است. سویل، کارشناسی روانشناسی داشته و متولد شهر تبریز است. سال ۹۷، یک ازدواج لاکچری با محسن افشانی انجام داد که گویا عمرش به ۲ سال هم نرسید. 

انتشار تصاویر خصوصی زوج های جوان در اینستاگرام یا شبکه های اجتماعی، اخیرا به بخشی از روش انتقام گیری دیجیتالی زوج ها تبدیل شده که در سال های اخیر، گزارش های پلیس فتا، حکایت از تبدیل شدن این روش به رویه انتقام گیری افراد از یکدیگر دارد.

محسن افشانی سویل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین