کد خبر: 50685 A

ایران آرت: تصویری از جانی دپ در حالی که به نظر می‌رسد بی‌هوش شده و بستنی روی خودش ریخته روز دوشنبه در دادگاهش در لندن به نمایش گذاشته شد. این تصویر که آگست سال ۲۰۱۴ گرفته شده دپ را خواب نشان می‌دهد در حالی که روی شلوار جین خود بستنی ریخته. ستاره‌ی "دزدان دریایی کارائیب" اقرار می‌کند که "رقت‌انگیز" به نظر می‌رسیده است.

دپ ۵۷ ساله علت بی‌هوشی خود را ۱۷ ساعت کار در روز می‌داند در حالی که اعتراف می‌کند این تصویر زمانی گرفته شده که در جزیره‌ی خصوصی‌اش در باهاما به سر می‌برده تا یک ماده مخدر را ترک کند. دپ در پنجمین روز برگزاری دادگاهش در لندن در مورد این تصویر می‌گوید:‌ "روشن است که بسیار خسته بودم و به خواب رفتم، و بستنی روی پای من ریخته شد. سپس ["امبر هرد"] این عکس را گرفت… و روز بعد آن را به من نشان داد و گفت: "نگاه کن به چه موجودی تبدیل شده‌ای… نگاهی به خودت بینداز، رقت‌انگیز است.""

به گزارش 30نما، دپ در پاسخ به این پرسش که آیا همسر سابقش "امبر هرد" تصویر دیگری از مصدومیت‌هایی که ادعا می‌کند به او وارد شده برداشته است یا نه می‌گوید: "خیر، قربان." دپ روز دوشنبه هرد را یک "روانی خودنما"، "هرزه‌ بی‌استعداد" و "ارباب ماکیاولیست" خواند. 

johnny-depp-2014

این تصویر به عنوان مدرک در پرونده‌ی شکایت دپ از نشریه‌ی "سان" به دادگاه ارائه شد. دپ مدعی است که "سان" آوریل سال ۲۰۱۸ با انتشار مقاله‌ای به او اتهام "همسر-آزار" زده است. دپ ازدواج خود با هرد را "صحنه‌ی جرمی در انتظار وقوع" توصیف کرده است. دپ از هرد نیز به خاطر انتشار مقاله‌ای در واشینگتن پست در مورد تجربه‌ی خشونت خانگی شکایت کرده و طلب ۵۰ میلیون دلار کرده است. این دادگاه سال آینده در آمریکا برگزار خواهد شد.

 

جانی دپ امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین