کد خبر: 50819 A

ایران آرت: شارلیز ترون بازیگر سرشناس سینما اخیرا درباره مشکلات و مجروحیت خود پس از بازی در فیلم "محافظان قدیمی" سخن گفته است. وی در این فیلم یک تجربه بسیار خطرناک را پشت سر گذاشته است.

شارلیز ترون در گفتگو با مجله مد گفت: "آسیب دیدگی شدید من در جریان بازی در فیلم محافظان قدیمی بسیار خطرناک بود. وضعیت به حدی بد بود که دکتر تشخیص داد که به عمل جراحی دست نیاز است. اما از آنجا که تنها ۵ هفته از فیلمبرداری باقیمانده بود قصد نداشتم شکایت کنم و ادامه فیلمبرداری را به تعویق بیندازم."

شارلیز ترون در این خصوص گفت: "بار‌ها در ذهنم با خودم جنگیدم و بررسی کردم که آیا می‌توانم به بازی ادامه بدهم یا باید پروژه فیلم را رها کنم و در نهایت در شرایطی که انگشت من دچار آسیب دیدگی شدید بود و پوست دستم پارگی داشت تا پنج روز به کار خود ادامه دادم."

به گزارش انتخاب، بازیگر "Bombshell" می‌گوید حتی حس لامسه خود را از دست داده بود و در دست خود دچار بی حسی شده بود، اما مجبور شد با وجود اینکه نمی‌توانست دست خود را احساس کند، صحنه‌ای را سوار اسب بازی کند. ترون گفت: "من اساساً تمام کنترل دستم را از دست دادم و چندین بار نیز در آستانه سقوط از اسب بودک. در نهایت با مراجعه مجدد به پزشک متوجه شدم به سه عمل جراحی نیاز دارم."

 

بازیگر شارلیز ترون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین