کد خبر: 50874 A

ایران آرت: بنا به گزارش‌ها، نیکول کیدمن و کیت اربن همسرش در املاک خود در استرالیا قرنطینه اجباری دولت استرالیا را رعایت می‌کنند. این در حالی است که بر اساس قوانین استرالیا هر شخصی که وارد این کشور می‌شود باید قرنطینه اجباری را در هتل‌های این کشور رعایت کند.

به نظر می‌رسد مقامات استرالیا برای نیکول کیدمن و همسرش کمی تخفیف قائل شده‌اند و به آنان اجازه داده‌اند در املاک خود قرنطینه شوند.

این زوج و دو دخترشان ساندی رز، ۱۲ ساله و فیت مارگارت، ۹ ساله، اوایل صبح دوشنبه از تنسی به سیدنی پرواز کردند و بر اساس قوانین دولت نیو ساوت ولز باید در قرنطینه می‌ماندند، اما اکنون اجازه پیدا کرده‌اند که به جای ۱۴ دقیقه در هتل ماندن، در محل عمارت خود در ارتفاعات جنوبی نیو ساوت ولز قرنطینه شوند.

نیکول کیدمن

قرار است کیدمن برای یک سریال جدید آمده شود وی می‌گوید همه عوامل برای دو هفته قرنطینه می‌شوند و هر روز نیز آزمایش می‌دهند تا نگرانی‌ها پیرامون وجود بیماری کرونا از بین برود.

طبق گزارش روزنامه دیلی میل، نیکول، ۵۳ ساله و کیت، ۵۲ ساله از طریق جت خصوصی به همراه دخترانشان از تنسی به سیدنی پرواز کردند. خانواده کیدمن، پیش از این در خانه نشویل خود در قرنطینه بودند و در گفتگو با سیدنی مورنینگ هرالد، نیکول فاش کرد که چقدر تلاش کرده به دیدن نزدیکان خود برود، اما موفق نشده است. او در این خصوص گفت: "ما در موقعیتی قرار داریم که باید همه جوانب احتیاط را رعایت کنیم."

 

نیکول کیدمن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین