کد خبر: 51982 A

ایران آرت: برد پیت که هنوز درگیر مراحل حقوقی رسمی شدن جدایی‌اش از آنجلینا جولی است، با نامزد تازه خود که مدل ۲۷ ساله آلمانی است در ویلایی در فرانسه دیده شد.

به نقل از دیلی میل، ستاره ۵۶ ساله هالیوودی روز چهارشنبه همراه با نیکول پوتورالسکی در فرودگاه کاستلت در جنوب فرانسه دیده شد؛ مدل ۲۷ ساله آلمانی که گفته می‌شود می‌تواند به چند زبان زنده دنیا حرف بزند. قرار است این دو تعطیلی‌های تابستان را در شاتو ویراوال بگذرانند؛ عمارتی اشرافی که پیت آن را سال ۲۰۱۱ به بهای ۶۷ میلیون دلار در دوران زندگی با همسر پیشین خریده بود.

همشهری آنلاین نوشت هر چند پیش‌تر اعلام شده بود پیت پس از پایان زندگی مشترکش با جولی در ۲۰۱۶ رابطه‌ای عاشقانه آغاز نکرده است اما به نظر می‌رسد ارتباط او با نیکول به مراحلی جدی رسیده است و شاید در ماه‌ها و سال‌های آینده به ازدواج هم برسد. برخی منابع خبری گفته بودند ستاره برنده اسکار با عالیه شوکت، بازیگر ۳۱ ساله آمریکایی-عراقی نامزد کرده یا دوباره سراغ همسر پیشین خود جنیفر آنیستن رفته که با به میان آمدن نام نیکول به نظر می‌رسد هر دو مورد منتفی باشد.

 
پیت و نیکول روز چهارشنبه در فرودگاهی در جنوب فرانسه دیده شدند

مهم‌ترین نکته درباره نامزد تازه پیت، شباهت عجیب او به خانم جولی است. نیکول از مدل‌های بسیار موفق آلمانی شاغل در لس‌آنجلس است و مهم‌ترین نشریه‌های دنیای مد چهره او را روی جلد برده‌اند. ویلایی که پیت و نیکول در آن اقامت کرده‌اند، عمارتی بسیار بزرگ با ۳۵ اتاق در روستای کورنس در جنوب فرانسه است؛ جایی که میزبان مراسم ازدواج پیت و جولی در ۲۰۱۴ هم بود. آنها عمارت را ۶۰ میلیون دلار خریدند و ۱۰ تا ۱۲ میلیون دلار برای بازسازی‌اش هزینه کردند.

نیکول پوتورالسکی یک فرزند پسر هم دارد اما هر شش فرزند برد پیت در حال حاضر با آنجلینا جولی ۴۵ ساله زندگی می‌کنند. هر چند فقط ویوین و ناکس دوقلو و ۱۲ ساله فرزندان رسمی و طبیعی این زوج سرشناس هالیوودی هستند. پیت و جولی چهار عضو دیگر خانواده خود را به فرزندی پذیرفته بودند.

 
برد پیت و آنجلینا جولی همراه با فرزندانشان

برد پیت پس از ۱۲ سال زندگی مشترک با آنجلینا جولی، سرانجام در ۲۰۱۴ با او ازدواج کرد اما این رابطه رسمی فقط دو سال دوام آورد و در ۲۰۱۶ به شکلی عجیب به پایان رسید. این دو در چهار سال اخیر درگیر دعواهای حقوقی برای رسمی کردن جدایی‌شان هستند و هر با داستانی تازه از آنها به گوش می‌رسد.

آنجلینا جولی برد پیت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین