کد خبر: 52344 A

ایران آرت: کاربران در فضای مجازی تصاویری از جلد کتاب ریاضی سوم ابتدایی منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد تصویر دختران از روی جلد این کتاب حذف شده است. این تغییر عجیب در ساعت‌های گذشته واکنش‌های مختلفی را به همراه داشته.

​تابناک در این‌باره نوشت: بله! تغییری ابهام آفرین در جلد یکی از کتاب‌های درسی که معلوم نیست علت پدید آوردنش چه بوده است، همان گونه که معلوم نیست چرا کتاب ریاضی پایه اول مدارس پر شده از تصاویر انجام فرایض دینی، همان گونه که مشخص نشد چرا چوپان دروغگو جایش را به چوپان راستگو داد یا درس حسین فهمیده از کتاب‌ها حذف شد و برگشت و همان گونه که مشخص نیست چرا تغییرات کتاب‌های درسی پایانی ندارد و اینقدر سلیقه‌ای ست؟!

​به نظر می‌رسد کتب درسی سال جدید با تغییرات گسترده‌ای همراه شده است، به گونه‌ای که برخی از معلمین نیز به تغییر محتوای برخی دروس از جمله درس مطالعات اجتماعی انتقاد وارد کرده‌اند. 

​تصویر جلد جدید کتاب ریاضی سوم ابتدایی را در ادامه مشاهده می‌کنید.
​ 
از ندید گرفتن کرونا تا تغییر عجیب جلد و محتوا‌های کتاب درسی!

کتاب کتاب درسی تفکیک جنسیتی
نظرات خوانندگان
  • نازی
    پاسخ

    واقعا که متاسفم بمیرین ایشالله چی میشد یه پسر حذف کنید بعد جواب میدن واسه شلوغی عکس بود و کتاب علوم دختر هستند آره دیگه ما دخترا از کلاس اول تا الان همش پسر دیدیم ۲ یا فوق فوقش ۴ تا دختر دیدیم عکس بعد میگن دخترا بی حیا شدن بخاطر هرس هایی که شما به ما میدین حجاب دخترا هارو حذف کردن من مشکل این نیست چرا حذف کردن مشکلم اینه که چرا در حق دختر و پسر فرق میذارن ما دختر ها گناه کردیم

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین