کد خبر: 52360 A

ایران آرت: آنجلینا جولی پس از آگاه شدن از حرکت خیرخواهانه کودکان شش ساله عیان موسی و میکاییل اسحاق در حمایت از مردم یمن با فروختن لیموناد، با نماینده خود در لندن تماس گرفت و از او خواست نامه محبت‌آمیزش را همراه مقداری پول به بچه‌ها برساند. عیان و اسحاق که در منطقه ردبریج لندن زندگی می‌کنند، در پویش خود حدود ۹۰ هزار دلار برای مردم مظلوم یمن کمک جمع کردند.

به گزارش همشهری آنلاین، خانم جولی در یادداشتی که همراه هدیه خود به دو کودک سخاوتمند لندنی فرستاده، چنین نوشته است: «عیان و میکاییل عزیز، از کاری که شما و دوستانتان برای کمک به مردم یمن انجام می‌دهید سپاسگزارم. متاسفم که نمی‌توانم از شما لیموناد بخرم اما دوست دارم در کار خیر شما شریک باشم. با عشق.» هنوز معلوم نیست مبلغی که ستاره هالیوودی به این پویش کمک کرده چقدر بوده است و نکته جالب اینکه دو کودک لندن پیش از این هرگز آنجلینا جولی را نمی‌شناختند.

عیان و اسحاق در پاسخ به هدیه سخاوتمندانه بازیگر سرشناس یک ویدئو برایش فرستادند و در آن چنین گفتند: «از شما تشکر می‌کنیم و می‌خواهیم بگوییم هر وقت به لندن آمدید، یک لیوان لیموناد تازه مهمان ما هستید.» در جنگ یمن هزاران نفر از شهروندان بیگناه از جمله کودکان کشته شده‌اند و برآورد می‌شود دست‌کم ۲۴ میلیون نفر به کمک‌های انسان‌دوستانه نیاز دارند. جولی پیش‌تر هم درباره بحران انسانی یمن به مردم جهان هشدار داده بود.


آنجلینا جولی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین