کد خبر: 52767 A

ایران آرت: عادل فردوسی پور قصد دارد با برنامه 99 به بررسی بازی های لیگ بیستم بپردازد، برنامه ای که مجری آن خود عادل فردوسی پور است.

به گزارش طرفداری، عادل فردوسی پور که پیش از این خبر ساخت برنامه جدیدش تحت عنوان 99 به همراه تصویر مجوز ساختش در رسانه ها منتشر شد، این روزها در حال آماده کردن مقدمات ساخت این برنامه است. عادل فردوسی پور آخرین بار در برنامه 90 روی آنتن زنده رفت، قرار است که به انتظار هواداران خود پایان بدهد و باز هم اجرای یک برنامه را بر عهده بگیرد، این برنامه با شروع فصل جدید فوتبالی و حوالی آبان ماه منتشر می شود. بعد از  تعطیل شدن برنامه 90 فردوسی پور ویژه برنامه الکلاسیکو را برای وی او دی ها ساخت اما اجرای آن را بر عهده نگرفت، 99 اولین اجرای فردوسی پور پس از 90 محسوب می شود. عادل فعلا مجوز ساخت 15 قسمت را در دست دارد و قرار است این برنامه با ترفند زنده نمایی از وی او دی ها منتشر شود. البته شنیده ها حاکی از این است که فردوسی پور درخواست پخش زنده اینترنتی این برنامه را به ساترا هم داده است.

99 قرار است نودی نو باشد که با آیتم های متفاوت و خاص خودش به بررسی فوتبال ایران بپردازد. عادل همچنین قصد داد که برای این برنامه سایت و اپلیکیشن هم راه اندازی کند.

اما قطعا به پایان رساندن این برنامه، مهم ترین چالش پیش روی فردوسی پور است.

 

عادل فردوسی پور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین