کد خبر: 52810 A

ایران آرت: امبر هرد بازیگر پرحاشیه هالیوود در اینستاگرامش عکس‌هایی از اسب‌سواری در لس‌آنجلس در کنار پدرش دیوید را منتشر کرد. این بازیگر 34 ساله و ستاره فیلم Aquaman در حال غذا دادن و حمل هویج در این مزرعه به چشم می‌خورد. 

امبر هرد متولّد ۲۲ آوریل ۱۹۸۶ در شهرآستین تگزاس هنرپیشه و مدل اهل ایالات متحده است. پرونده جدایی او از جانی‌دپ هنوز هم یکی از جنجالی‌ترین خبرهای روز است. این زوج که از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین زوج‌های هالیوودی به شمار می‌رفتند، در کمتر از یک سال از یکدیگر جدا شدند، اما این جدایی با حواشی متعددی همراه بود.

به نقل از تابناک باتو، امبر هرد در نخستین روز‌های جدایی از همسر سابق خود مدعی شد که جانی دپ وی را تحت خشونت خانگی قرار می‌داده است، اما مدتی بعد ماجرا برعکس شد و این جانی دپ بود که مدعی شد امبر هرد به وی آسیب می‌رسانده است.

1

در جدیدترین جنجال این پرونده، امبر هرد اسنادی را به دادگاه ارائه داده و مدعی شده است که جانی دپ در دوران ازدواجشان به شدت به مواد مخدر و الکل اعتیاد داشته است و پس از مصرف مواد و الکل به وی صدمه جسمانی می‌زده است. این در حالی است که جانی دپ سال‌ها پیش اعلام کرد که دیگر هیچ نوع وابستگی به مواد مخدر و الکل ندارد و به عبارتی ترک کرده است.

2

3

4

 

امبر هرد سلبریتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین