کد خبر: 52864 A

ایران آرت: الکساندر لودویگ بازیگر نقش بیورن آیرون ساید در سریال وایکینگ ها (Vikings) از کریستی دان دینزمور همبازی خود در این سریال جدا شد و بار دیگر وارد رابطه شد. بعد از اتفاقاتی که در فصل اخیر سریال برای شخصیت بیورن آیرون ساید رخ داد، الکساندر لودویگ مدتی است در برابر دوربین قرار نگرفته و طرفداران خود را با خبر یک رابطه عاشقانه جدید در اینستاگرام هیجان زده کرده است. او با انتشار پستی جدید به طور ضمنی از رابطه ای پرده برداشته که مدت هاست شایعات در مورد این بازیگر مشهور تلویزیون را بر سر زبان ها انداخته بود.

روز شنبه گذشته، این ستاره سریال وایکینگ ها یک استوری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و در آن به رابطه اش با نامزد جدیدش لورن دیر اشاره کرده بود. از زمان انتشار این پست جدید، لودویگ تصاویر جذاب متعددی از خود و نامزدش منتشر کرده که باعث حیرت دنبال کنندگان او شده است. در بخش شرح یک کلیپ کوتاه که در آن لودویگ نامزد جدیدش را دست می اندازد، بازیگر نقش بیورن آیرون ساید چنین نوشته است: «ارزش خراب کردن رابطه مان را داشت؟ احتمالاً نه… اما آیا من برنده شدم؟ بللله». این ستاره ۲۸ ساله پیش از ازن با کریستی دان دینزمور، همبازی اش در سریال وایکینگ ها رابطه داشت.

الکساندر لودویگ بازیگر نقش بیورن آیرون ساید در سریال وایکینگ ها (Vikings) از کریستی دان دینزمور همبازی خود در این سریال جدا شد و بار دیگر وارد رابطه شد.

به گزارش روزیاتو، لودویگ که به خاطر بازی هایش در فیلم های The Hunger Games و Bad Boys For Life نیز شناخته می شود در فصل پنجم سریال وایکینگ ها با دینزمور آشنا شد. دینزمور در فصل پنجم نقش یک زن جنگجو (شیلد میدن) به نام آما را بازی می کرد که همراه با بیورن و شاه هارالد به منظور شکست دادن و پایین کشیدن رقیبشان آیوار بدون استخوان به کاتگات سفر کرد. اگر چه حمله آن ها موفقیت آمیز نبود اما انتظار می رود که شخصیت آما به بخش دوم فصل پایانی سریال وایکینگ ها بازگردد تا از آیوار انتقام بگیرد. هنگامی که اولین بار از شخصیت این زن جنگجو در سریال رونمایی شد، لودویگ در اینستاگرام خود او را معرفی کرده و از وی تمجید کرده بود. تاکنون نه لودویگ و نه دینزمور به خبرها در مورد شایعات جدا شدنشان واکنشی نشان نداده اند.

 

الکساندر لودویگ بازیگر نقش بیورن آیرون ساید در سریال وایکینگ ها (Vikings) از کریستی دان دینزمور همبازی خود در این سریال جدا شد و بار دیگر وارد رابطه شد.

اکنون اما بازیگر نقش بیورن در اینستاگرام از رابطه خود با لورن دیر پرده برداشته است. طرفداران نیز رابطه جدید لودویگ و دیر را به آن ها تبریک گفته اند. تایید رابطه جدید الکساندر لودویگ بدون شک یکی از معدود خبرهای خوبی است که طرفداران سریال وایکینگ ها در روزهای اخیر در مورد این سریال می شنوند، به ویژه بعد از اینکه ساخت و انتشار فصل ششم و پایانی این سریال به دلیل شیوع ویروس کرونا با تعویق همراه شد.

 

 

ازدواج وایکینگ ها آقای بازیگر کریستی دان دینزمور الکساندر لودویگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین