کد خبر: 53149 A

ایران آرت: در سالهای اخیر با گسترش فضای مجازی، تب عکس گرفتن و سلفی و انتشار آن در فضای مجازی داغ شد. به دنبال آن تلاش برای زیبا افتادن و خوب عکس گرفتن هم در میان برخی از کاربران بالاگرفت و بعضی از افراد به حالت وسواس‌گونه‌ای برای عکس گرفتن رسیدند و ... این ماجرا برای سلبریتی‌ها سخت‌تر بوده و هست و انها مجبورند تا برای جلب رضایت فالوئرهایشان دست به هر کاری بزنند. بریتنی اسپیرز خواننده معروف آمریکایی که در دهه نود در اوج شهرت و محبوبیت بود چند روز پیش عکسی از خودش منتشر کرد و نوشت: من در واقعیت این شکلی‌ام.

او نوشت: "خواستم بهتون بگم که من در زندگی روزمره واقعا چه شکلی هستم. وقتی عکس هایی ازم گرفته میشه که برای آنها آماده نیستم میتوانم احساس ناامنی و بی اعتماد به نفسی کنم. بنابراین من همیشه تلاش زیادی را برای ظاهرم انجام داده‌ام. اما بعضی وقت‌ها خوبه که خیلی سخت تلاش نکنی و هر از گاهی حصارت رو پایین بکشی. البته برای این کار قدرت زیادی لازم است و به این راحتیها نیست."

336562_292

به نقل از تابناک باتو کاربران هم نوشتند که جسارت بریتنی قابل تحسین است. برخی هم نوشتند که بریتنی چقدر از دوران اوج و زیبایی‌اش فاصله گرفته و ای کاش چهره‌اش شبیه سابق بود و با توجه به پیش‌زمینه و خاطراتی که از کلیپها و آهنگهایش داشتند، این عکس برای آنها عبرت‌آموز و تاسفبار بود.

336563_737

 

 

بریتنی اسپیرز خواننده خواننده زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین