کد خبر: 53731 A

ایران آرت: صداوسیما طی یکی دو سال اخیر با کنار گذاشتن عادل و مهاجرت مزدک دو گزارشگر توانمند و محبوب خود را از دست داده است.

به گزارش همشهری آنلاین، غیبت محمد رضا احمدی در برنامه گزارش ورزشی باعث ایجاد شایعه‌هایی در خصوص کنار گذاشته شدن این گزارشگر از این برنامه شده است. محمدرضا احمدی در برنامه دیشب گزارش ورزشی باز هم غیبت داشت تا اینطور به نظر برسد که خبر جدایی او از این برنامه جدی تر از یک شایعه در فضای مجازی است.

برنامه گزارش ورزشی که با اجرای محمد رضا احمدی و رضا جاودانی سال‌هاست از آنتن شبکه سه پخش می‌شود ظرف مدت کمتر از یک هفته بدون احمدی روی آنتن رفت. بعد از غیبت احمدی در دیدار الکلاسیکو، بازی رئال و مونشن‌گلادباخ دومین برنامه ای بود که بدون حضور احمدی و تنها با اجرای رضا جاودانی پخش شد. این اتفاق در حالی رقم خورد که در خصوص غیبت احمدی هیچ توضیحی داداه نشده است

در تیتراژ پایانی این برنامه هم نام محمدرضا احمدی حذف شده تا اینطور به نظر برسد که حذف او از این برنامه قطعی شده است. باید منتظر ماند و دید حضور احمدی در شبکه سه سیما ادامه خواهد داشت و حذف او تنها مختص به برنامه گزارش ورزشی است یا اینکه ماجرای غیبت او فراتر از عدم حضور در این برنامه است. 

احمدی، بعد از کنار گذاشته شدن عادل و مهاجرت مزدک میرزایی، از معدود گزارشگران صداوسیما است که کیفیت کار او از استانداردهای مناسبی چه در اجرا و چه در گزارشگری برخوردار است. حالا باید دید آیا صداوسیما سومین گزارشگر محبوب خود در این سال‌ها را هم از دست داده است یا ماجرا از قرار دیگری اشت.

 

عادل فردوسی پور محمدرضا احمدی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین